Як відкрити?

Як відкрити фастфуд із нуля?

Фаст-фуд – швидка їжа – з'явився не вчора, і не разом із гамбургерами. Усі пам'ятають біляші та гарячі пиріжки на привокзальних площах? Це той самий фаст-фуд, тільки його так не називали. Цей бізнес існував кілька сотень років тому, і існуватиме ще стільки ж. Причина - швидкість та відносна дешевизна. Як каже відоме прислів'я, кохання приходить і йде, а їсти хочеться завжди. Той, хто зможе відкрити точку швидкого харчування в хорошому місці, завжди буде із прибутком.

Як відкрити ресторан з нуля?

Якщо ви мрієте відкрити своє підприємство у сфері громадського харчування, буде не зайвим розглянути основні етапи, бізнес-ризики та вимоги до облаштування ресторану. На успіх впливає безліч факторів, у тому числі розташування, інтер'єр, рівень обслуговування та, зрозуміло, гарна кухня.

Кав'ярня.З чого почати

Розглядаючи різноманітні варіанти можливого власного бізнесу в сфері громадського харчуння можна зупинити свій вибір на відкритті кав'ярні.

Як організувати хот-Догерн: виробництво та продаж хот-догів. Частина 1

Одним з найбільш швидко окупаються і не вимагають великих інвестицій видів бізнесу є відкриття точки швидкого харчування. Що необхідно зробити, якщо ви хочете відкрити намет з продажу хот-догів?