Як відкрити?

Як відкрити пивний бар?

Відкриття пивного бару може бути цікавим та прибутковим бізнесом. Нині пивна культура дедалі більше привертає увагу людей. Але, щоб успішно відкрити свій пивний бар, необхідно враховувати кілька важливих факторів.

Як відкрити кафе правильного харчування?

Відкриття кафе з правильним харчуванням може бути дуже цікавим та прибутковим бізнесом. У наші дні все більше людей приділяють увагу здоровому способу життя і хочуть харчуватись правильно. Однак, щоб успішно відкрити кафе із правильним харчуванням, необхідно враховувати кілька важливих факторів.

Як відкрити фастфуд із нуля?

Фаст-фуд – швидка їжа – з'явився не вчора, і не разом із гамбургерами. Усі пам'ятають біляші та гарячі пиріжки на привокзальних площах? Це той самий фаст-фуд, тільки його так не називали. Цей бізнес існував кілька сотень років тому, і існуватиме ще стільки ж. Причина - швидкість та відносна дешевизна. Як каже відоме прислів'я, кохання приходить і йде, а їсти хочеться завжди. Той, хто зможе відкрити точку швидкого харчування в хорошому місці, завжди буде із прибутком.

Як відкрити ресторан з нуля?

Якщо ви мрієте відкрити своє підприємство у сфері громадського харчування, буде не зайвим розглянути основні етапи, бізнес-ризики та вимоги до облаштування ресторану. На успіх впливає безліч факторів, у тому числі розташування, інтер'єр, рівень обслуговування та, зрозуміло, гарна кухня.

Кав'ярня.З чого почати

Розглядаючи різноманітні варіанти можливого власного бізнесу в сфері громадського харчуння можна зупинити свій вибір на відкритті кав'ярні.

Як організувати хот-Догерн: виробництво та продаж хот-догів. Частина 1

Одним з найбільш швидко окупаються і не вимагають великих інвестицій видів бізнесу є відкриття точки швидкого харчування. Що необхідно зробити, якщо ви хочете відкрити намет з продажу хот-догів?