Швидка доставка
Швидка доставка

Короткі терміни доставки

Гнучка система знижок
Гнучка система знижок

Для постійних покупців

Корисна консультація
Корисна консультація

Вибір оптимальних рішень

Якісний сервіс
Якісний сервіс

Швидка обробка замовлення

Спецпропозиції
38 080грн

Додаткові 3-шарові алюмінієві фільтри, які легко очищаються за допомогою будь-якого миючого засобу, можна мити в посудомийній машині. Додаткові вентилятори для кожної конфорки Розмір 1 конфорки 300х300мм, на яку можна вмістити величезну промислову каструлю до 50л. від ударів великогабаритного обладнання Таймер 24 години, який дозволяє не контролювати процес приготування їжі.Зручна та практична вбудована панель управління з регулюванням потужності та температури до 240 градусів. Спеціально розроблена оптимальна конструкція, що забезпечує надійність обладнання.

44 540грн

Додаткові 3-шарові алюмінієві фільтри, які легко очищаються за допомогою будь-якого миючого засобу, можна мити в посудомийній машині. Додаткові вентилятори для кожної конфорки Розмір 1 конфорки 300х300мм, на яку можна вмістити величезну промислову каструлю до 50л. від ударів великогабаритного обладнання Таймер 24 години, який дозволяє не контролювати процес приготування їжі.Зручна і практична вбудована панель управління з регулюванням потужності та температури до 240 градусів.

38 080грн

Додаткові 3-шарові алюмінієві фільтри, які легко очищаються за допомогою будь-якого миючого засобу, можна мити в посудомийній машині. Додаткові вентилятори обдува для кожної конфорки Розмір 1 конфорки 300х300мм, на яку можна вмістити величезну промислову каструлю до 50л.Споживана потужність 1 конфорки 2,8кВт або 3,5 кВт Корпус з харчової нержавіючої сталі.Виступ над пультами керування, що захищає від ударів великогабаритного обладнання. Таймер 24 години, що дозволяє не контролювати процес приготування їжі. Зручна та практична вбудована панель управління з регулюванням потужності та температури до 240 градусів. Спеціально розроблена оптимальна конструкція, що забезпечує надійність обладнання.

44 540грн

Додаткові 3-шарові алюмінієві фільтри, які легко очищаються за допомогою будь-якого миючого засобу, можна мити в посудомийній машині. Розмір 1 конфорки 300х300мм, на яку можна вмістити величезну промислову каструлю до 50л.Споживана потужність 1 конфорки 2,8кВт або 3,5кВт. , який захищає від ударів великогабаритного обладнання Таймер 24 години, який дозволяє не контролювати процес приготування їжі.Зручна і практична вбудована панель управління з регулюванням потужності, і температури до 240 градусів.

Переглянути всі

Професійне обладнання для кухні

Інтернет магазин професійного обладнання для підприємств громадського харчування: ресторанів, кафе, їдалень, барів, точок вуличного харчування; пропонує покупцям промислове обладнання найвищої якості за конкурентними цінами. Асортименти продукції дозволять задовольнити заявки на обладнання кухонь практично всім необхідним обладнанням.

У магазині представлено обладнання популярних і добре зарекомендованих торгових марок України, Туреччини, Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Іспанії, Китаю, США та інших країн. Популярне й сезонне заворушення завжди в магазині Food-equip.com.ua.

Промислове кухонне обладнання постачається з усіма необхідними сертифікатами та документами. Надається гарантія, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Можливий обмін або повернення товару.

Промислове професійне кухонне обладнання від компанії "Фуд-Еквіп" - це завжди надійне функціональне та безперебійне обладнання. Компанія цінує свою репутацію на ринку, що склалася за понад десять 10 років роботи.

Food-Equip

інтернет-магазин з продажу обладнання для ресторанів, кафе, їдалень. Доставка у будь-яке місто України: Київ, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста України.