Швидка доставка
Швидка доставка

Короткі терміни доставки

Гнучка система знижок
Гнучка система знижок

Для постійних покупців

Корисна консультація
Корисна консультація

Вибір оптимальних рішень

Якісний сервіс
Якісний сервіс

Швидка обробка замовлення

Спецпропозиції

Професійне обладнання для кухні

Інтернет магазин професійного обладнання для підприємств громадського харчування: ресторанів, кафе, їдалень, барів, точок вуличного харчування; пропонує покупцям промислове обладнання найвищої якості за конкурентними цінами. Асортименти продукції дозволять задовольнити заявки на обладнання кухонь практично всім необхідним обладнанням.

У магазині представлено обладнання популярних і добре зарекомендованих торгових марок України, Туреччини, Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Іспанії, Китаю, США та інших країн. Популярне й сезонне заворушення завжди в магазині Food-equip.com.ua.

Промислове кухонне обладнання постачається з усіма необхідними сертифікатами та документами. Надається гарантія, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Можливий обмін або повернення товару.

Промислове професійне кухонне обладнання від компанії "Фуд-Еквіп" - це завжди надійне функціональне та безперебійне обладнання. Компанія цінує свою репутацію на ринку, що склалася за понад десять 10 років роботи.

Food-Equip

інтернет-магазин з продажу обладнання для ресторанів, кафе, їдалень. Доставка у будь-яке місто України: Київ, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста України.