Усі публікації

Льодогенератори

Ведення бізнесу, пов'язаного з громадським харчуванням, передбачає велику кількість факторів, які здатні вплинути на успішність всього починання.

Професійні посудомийки

На успішність закладів, що мають відношення до громадського харчування, впливають різні фактори, але є такі, що вважаються основними.

Барні блендери

Будь-якому закладу, пов'язаному із громадським харчуванням, але особливо тому, в меню якого входять не просто напої, а саме коктейлі, потрібне додаткове обладнання.

Коктейльні міксери

Дитинство – чудова пора, коли все ще попереду, немає жодних турбот та проблем. Чудовий час, що асоціюється у співвітчизників з різними речами та предметами, до яких обов'язково входить молочний коктейль.

Як відкрити фастфуд із нуля?

Фаст-фуд – швидка їжа – з'явився не вчора, і не разом із гамбургерами. Усі пам'ятають біляші та гарячі пиріжки на привокзальних площах? Це той самий фаст-фуд, тільки його так не називали. Цей бізнес існував кілька сотень років тому, і існуватиме ще стільки ж. Причина - швидкість та відносна дешевизна. Як каже відоме прислів'я, кохання приходить і йде, а їсти хочеться завжди. Той, хто зможе відкрити точку швидкого харчування в хорошому місці, завжди буде із прибутком.

Як відкрити ресторан з нуля?

Якщо ви мрієте відкрити своє підприємство у сфері громадського харчування, буде не зайвим розглянути основні етапи, бізнес-ризики та вимоги до облаштування ресторану. На успіх впливає безліч факторів, у тому числі розташування, інтер'єр, рівень обслуговування та, зрозуміло, гарна кухня.

Як вибрати піч для піци?

Нижче йтиметься про професійне обладнання для випічки піци, що використовується в кафе, барах, ресторанах швидкого харчування, супермаркетах з відділами кулінарії.

Що таке марміт. Як вибрати марміт для ресторану чи кафе?

Напевно, кожен помічав, що гаряча їжа смачніша, але при цьому розігріта страва втрачає свої смакові якості. Коли потрібно заготувати великі обсяги страв і зберегти їх температуру до моменту подачі, на виручку приходить марміт.

Як вибрати професійну млинницю?

Випічка млинців – справа непроста. Кухні, плити та кухарі буде недостатньо. Якісне обладнання – один із ключових моментів успіху. Знадобиться млинниця. Тільки побутові прилади тут не підійдуть, потрібне професійне обладнання для млинців.

Як вибрати професійну вафельницю?

Професійні прилади для випікання вафель – це багатофункціональне теплове обладнання, призначенням якого є приготування страв із тіста. Зокрема, основний продукт – найрізноманітніші за товщиною, формою та розмірами вафлі, на основі яких у закладах громадського харчування пропонується безліч страв.