Повернення товару

Наша компанія гарантує покупцям право на повернення або обмін товару впродовж 14 календарних днів (за винятком дня купівлі), за умови, що він не включений до списку товарів, які не підлягають поверненню згідно з Законом "Про захист прав споживачів". Це право надається виключно приватним (фізичним) особам, оскільки Закон України "Про захист прав споживачів" захищає лише права фізичних осіб. Юридичні особи не підпадають під цей Закон.

Згідно з пунктом 22 статті 1 Закону України "Про захист прав споживачів", споживачем є фізична особа, яка придбала, замовила, використовує або має намір придбати товари для власних потреб, які не пов'язані з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника. Товар, призначений для комерційного використання, не підлягає поверненню.

Якщо фізична особа бажає повернути товар, вона повинна заповнити заяву на повернення і повернути товар разом з чеком або видатковою накладною в тому виді який був поставленний покупцеві, без слідів використання і не пошкодженою оригінальною упаковкою. Усі умови повернення або обміну товару повинні бути погоджені зі співробітниками нашої компанії. Для уникнення будь-яких непорозумінь, рекомендуємо перевіряти товар при отриманні замовлення і переконатися в його належному стані.

Якщо покупець виконав онлайн-оплату і бажає повернути гроші, він повинен надіслати нам супровідний лист з причиною повернення та реквізитами для повернення грошових коштів.Повернення коштів юридичним особам не передбачено. Продавець і покупець керуються виключно Законом України та Господарським кодексом України.

Важливо! Запасні частини, які були встановлені не в нашому сервісному центрі, гарантії та поверненню не підлягають.