Портфоліо

Польова мобільна кухня

У світі, де оперативність і надійність відіграють ключову роль в організації польових кухонь, компанія Фуд Єквіп виступає незамінним партнером. Спеціалізуючись на постачанні високоякісного обладнання для польових умов, ми гарантуємо бездоганне функціонування та комфорт у роботі наших клієнтів.

Кафе Модна Бочка м.Слов'янськ вул. Комяхова 71А

Компанія Фуд Єквіп з гордістю оголошує про свою участь у постачанні обладнання для кафе у чудовому місті Слов'янську. Наші висококваліфіковані менеджери взяли на себе відповідальність за виготовлення та постачання різноманітного обладнання, щоб забезпечити успішне функціонування кафе "Модна Бочка".

АЗС 24/7

Наших клієнтів завжди цікавить, як забезпечити ефективну та надійну роботу своїх АЗС цілодобово. Ми, в компанії Фуд Еквіп , спеціалізуємося на постачанні високоякісного обладнання для автозаправних станцій (АЗС) 24/7, забезпечуючи безпеку, надійність та зручність в обслуговуванні.

Кондитерська студія Mia Cakes:Київ , вул. Львівська 15б, жк Святобір

Уявіть собі чудове поєднання віртуозного мистецтва кондитерів, індивідуальної вишуканості меблів із нержавіючої сталі та видатного обладнання. Все це об'єднано в унікальному проекті, реалізованому за підтримки Фуд Еквіп для кондитерської студії Mia Cakes

Проект "Холодильна камера збірно-розбірна та середньотемпературний моноблок Tehma" м. Біла Церква

Компанія ФУД ЕКВІП з гордістю повідомляє про завершення проекту "Холодильна камера збірно-розбірна та середньотемпературний моноблок Tehma". Цей проект є важливим етапом у забезпеченні наших клієнтів високоякісним та сучасним обладнанням для зберігання та охолодження продуктів.

Проект Обладнання Магазину для Продажу м’яса Курки

Наша компанія спеціалізується на устаткуванні магазинів для продажу м'яса. Нещодавно, ми отримали цікаве замовлення від клієнта, який хотів не тільки обладнати свій магазин холодильними шафами та вітринами, але також встановити гриль для приготування курей. Це був унікальний проект, оскільки клієнт хотів використати обладнання торгової марки AIRHOT для приготування гриль курки прямо в магазині.

Фуд Трак Для ЗСУ: Польова кухня на базі вантажного автобуса IVECO

Збройні сили України відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та захисту країни. Однак, ведення військових операцій вимагає не тільки потужних зброї та обладнання, але й забезпечення солдатів поживними та смачними стравами в будь-якій точці країни. З цією метою компанія "Фуд Еквіп" співпрацює зі Збройними силами України, надаючи інноваційні рішення в галузі польових кухонь.

Мучний цех, фабрика хлібобулочних виробів.

Компанія "Фуд Еквіп " з гордістю представляє свій останній проект у галузі виробництва та постачання обладнання для борошняного цеху. Наша компанія була обрана замовником для виготовлення спеціального бункера для льодогенератора Brema Muster 800A лускатого льоду.

Фуд Маркет м. Червоноград

Фуд Маркет м. Червоноград

Ми з гордістю представляємо наше останнє досягнення у галузі обладнання для продовольчої індустрії. В рамках проекту для Магазину Фуд маркет ми встановили високоякісні холодильні вітрини гастрономів та кондитерську вітрину торгової марки Juka.

Ресторан типу «драйв-ін» ЗАВЕРТАЙ м.Буча Нове Шосе

Кафе-ресторан типу «драйв-ін»

стає все більш популярним у світі, і це не дивно, адже такі заклади поєднують у собі швидке обслуговування та смачну їжу. Одним із таких закладів став проект, який було задано компанії для реалізації. У проекті було поставлено умову – створити кафе-ресторан із корисною та сучасною кухнею.