Портфоліо

Проект Обладнання Магазину для Продажу м’яса Курки

Наша компанія спеціалізується на устаткуванні магазинів для продажу м'яса. Нещодавно, ми отримали цікаве замовлення від клієнта, який хотів не тільки обладнати свій магазин холодильними шафами та вітринами, але також встановити гриль для приготування курей. Це був унікальний проект, оскільки клієнт хотів використати обладнання торгової марки AIRHOT для приготування гриль курки прямо в магазині.

Фуд Трак Для ЗСУ: Польова кухня на базі вантажного автобуса IVECO

Збройні сили України відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та захисту країни. Однак, ведення військових операцій вимагає не тільки потужних зброї та обладнання, але й забезпечення солдатів поживними та смачними стравами в будь-якій точці країни. З цією метою компанія "Фуд Еквіп" співпрацює зі Збройними силами України, надаючи інноваційні рішення в галузі польових кухонь.

Мучний цех, фабрика хлібобулочних виробів.

Компанія "Фуд Еквіп " з гордістю представляє свій останній проект у галузі виробництва та постачання обладнання для борошняного цеху. Наша компанія була обрана замовником для виготовлення спеціального бункера для льодогенератора Brema Muster 800A лускатого льоду.

Фуд Маркет м. Червоноград

Фуд Маркет м. Червоноград

Ми з гордістю представляємо наше останнє досягнення у галузі обладнання для продовольчої індустрії. В рамках проекту для Магазину Фуд маркет ми встановили високоякісні холодильні вітрини гастрономів та кондитерську вітрину торгової марки Juka.

Ресторан типу «драйв-ін» ЗАВЕРТАЙ м.Буча Нове Шосе

Кафе-ресторан типу «драйв-ін»

стає все більш популярним у світі, і це не дивно, адже такі заклади поєднують у собі швидке обслуговування та смачну їжу. Одним із таких закладів став проект, який було задано компанії для реалізації. У проекті було поставлено умову – створити кафе-ресторан із корисною та сучасною кухнею.