Їдальня м.Пирятин

Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин Їдальня м.Пирятин

Їдальня Пирятин: як забезпечити харчуванням 100 осіб за один раз?

Їдальня Пирятин - це унікальне місце, де можна не тільки смачно поїсти, але і провести час з колегами, друзями або сім'єю. Клієнти їдальні поставили перед нашою компанією завдання укомплектувати приміщення для забезпечення харчування 100 осіб за один раз. Наші фахівці провели аналіз та затвердили список необхідного обладнання.
 Для роздачі живлення була встановлена лінія роздачі живлення, а також меблі з нержавіючої сталі, які виробляла наша компанія ФУД Еквіп. Це забезпечило не тільки надійність та довговічність обладнання, а й його гігієнічність.
Для приготування їжі ми встановили плити електричні Kogast EST67/1К-O, які мають високу продуктивність і енергоефективність. Також була встановлена електрична сковорода Kogast EKPT7/40SL, яка дозволяє готувати страви різних видів.
Для переробки м'яса була встановлена м'ясорубка Everest TC12E (220), а для зберігання продуктів – морозильні ящики М500Z та М200Z та холодильна шафа VD70 M з нержавіючої сталі.
Для приготування хлібобулочних виробів було встановлено піч подова NES-24, а для підготовки тіста – тістоміс Pizza Group IFM7 та хліборізка EWT INOX SH31/CMES.
Для обробки овочів було встановлено електричну овочерізку REEDNEE VC65MS та слайсер RGV Lusso 22GL для нарізування продуктів.
Для миття посуду ми встановили посудомийну машину Krupps C537 UP NEW, а для прання – пральну машину AWG 812 S/PRO.
І нарешті, для варіння їжі був встановлений котел КПЕМ-160/9Т, вся нерж.з трьома режимами нагріву і шафа жарочна ШЖ-2.
Все обладнання було укомплектовано та встановлено відповідно до технічних завдань, наданих нам замовником. Ми також врахували вимоги безпеки та ергономіки, щоб забезпечити максимальний комфорт роботи для персоналу їдальні.
Важливим аспектом забезпечення харчуванням великої кількості людей є ефективне управління процесом приготування їжі. Для цього ми використовували систему організації робочого місця, яка дозволяє скоротити час на приготування та роздачу страв.
Крім того, ми також встановили ваги DBII-Е (60кг), які дозволяють точно дозувати інгредієнти при приготуванні їжі, а також вібраційний мукопросіювач 150 кг/год ОП-1, який дозволяє позбутися грудок і нечистот у борошні перед приготуванням тесту.
У результаті встановлене обладнання дозволило їдальні м.Пірятин забезпечити харчуванням 100 осіб за один раз, зберігаючи високий рівень якості та гігієни приготування їжі. Надійність, енергоефективність та ергономічність обладнання дозволяють працювати на високому рівні, задовольняючи потреби як замовника, так і кінцевих споживачів.

Потрібна консультація щодо комплексного оснащення обладнанням?

Залишіть нам свій номер. Ми вам передзвонимо.

Інші проекти