AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса

AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса AVI Green Food, вул. Катерининська 6, м. Одеса

 AviGreenFood — кафе з ізраїльською кухнею у центрі Одеси на вулиці Катерининській, 6

AviGreenFood - це унікальне кафе з ізраїльською кухнею в центрі Одеси, де ви зможете насолодитися справжньою ізраїльською кухнею. Кафе оснащено сучасним обладнанням для приготування шаурми, м'яса та свіжого соку.

  • Для приготування шаурми було встановлено газові апарати для шаурми Remta, які забезпечують рівномірну смаження та зберігають смак м'яса. Також була встановлена поверхня для смаження FGE552 Frosty, яка дозволяє швидко і якісно приготувати будь-яке м'ясо.
  • Для забезпечення свіжості та якості напоїв було встановлено соковитискач ES500, який дозволяє отримати свіжий та смачний сік з будь-яких фруктів та овочів. Також у кафе було встановлено льодогенератор Brema CB425, який забезпечує постійну подачу свіжого льоду.
  • Для зберігання продуктів та топпінгів була встановлена холодильна вітрина VRX 1500/330. Ця вітрина забезпечує ідеальну температуру зберігання та підтримує свіжість продуктів протягом тривалого часу.
  • Всі меблі в кафе виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та міцність обладнання. Компанія ФУД Еквіп, що спеціалізується на виготовленні обладнання з нержавіючої сталі, виготовила меблі під завдання та габарити клієнта.

Все встановлене обладнання відповідає найвищим стандартам якості та забезпечує бездоганну роботу кафе. AviGreenFood - це не тільки смачна їжа, а й якісне обслуговування завдяки сучасному обладнанню, встановленому у кафе.

Потрібна консультація щодо комплексного оснащення обладнанням?

Залишіть нам свій номер. Ми вам передзвонимо.

Інші проекти