Пароконвектомат для дому

Побутовий пароконвектоматЛюбителі домашньої кулінарії напевно знають про існування професійних пароконвекційних печей і, ймовірно, замислювалися купити пароконвектомат для дому. Кулінарія – це приготування їжі шляхом термічної чи хімічної обробки продуктів. Так ось, домашній пароконвектомат впорається із сімдесятьма відсотками всіх видів термічної обробки їжі, а саме: жаркою, варінням, запіканням, гасінням. Він готовий замінити плиту та духову шафу, фритюрницю та мікрохвильову піч. Ознайомтеся з принципом роботи пароконвектомату.

При тривалому процесі термічної обробки продуктів втрачаються рідина та корисні властивості: зменшується кількість вітамінів та мінералів. Пароконвектомат для домашнього використання допоможе досягти кулінарних висот у аматорському приготуванні їжі та максимально зберегти у готовому блюді мінерали та вітаміни. Домашній пароконвектомат це не тільки смачні, але й здорові страви.

Побутовий пароконвектомат давно вже пропонується на ринку обладнання для професійних кухонь нарівні з професійними моделями.Наша компанія для домашнього використання пропонує такі моделі пароконвектоматів:

  1. Пароконвектомат 225929 Hendi.
  2. Пароконвектомат XEVC 0311 E1R Unox.
  3. Пароконвектомат 42 PXH sc CustomHeat.

Представлені моделі характеризуються невеликими габаритами, ємністю на 3-4 рівні гастроємностей, можливістю електричного підключення до мережі з напругою 220, 220/380 або лише 380 Вольт, сенсорною або механічною панеллю управління.

Купити пароконвектомат для дому у нас не складає жодних труднощів - просто зателефонуйте за будь-яким телефоном: +380 (44) 383-31-73; +380 (96) 883-89-53; +380 (63) 960-28-77, менеджер погодить спосіб оплати та доставки пароконвектомату.