Пароконвектомат: підключення, обслуговування та ремонт

Компанія "Фуд-Еквіп" крім продажу пароконвектоматів здійснює їх підключення, обслуговування та ремонт у спеціалізованих сервісних центрах. Пароконвектомат є складним пристроєм, який вимагає професійних знань і навичок для статутноки і підключення його до мереж. Неправильний монтаж призводить до виходу з ладу окремих модулів пароконвектомату.

Підключення

Підключення пароконвектомату складається з трьох основних етапів: підключення до електромережі, до водопроводу та каналізації.

Схема підключення пароконвектомату до електромережі

  1. Підключення до електромережі. В основному, пароконвектомати підключаються до мережі з напругою 380 Вольт . Щоб отримати доступ до сполучної панелі, необхідно зняти кришку, яка може бути розташована збоку або ззаду апарата. Електромонтаж правильно проводити через захисні автомати за струмом та напругою. Напруга, що подається в пароконвектомат, не повинна перевищувати номінальної більш ніж на десять відсотків. Обов'язково заземлити пристрій.У будь-якому випадку, рекомендуємо скористатися послугами професійного електрика - вартість нового пароконвектомата або ремонт згорілого обійдеться дорожче за послуги електрика. Зверніть увагу, що при правильному підключенні пароконвектомату до електромережі верхній вентилятор усередині камери обертається за годинниковою стрілкою.
  2. Підключення до водопроводу. Бажано подавати в бойлер пароконвектомата пом'якшену воду, для цього встановлюють спеціальні фільтри-пом'якшувачі води. Таку воду треба подавати в інжектор, якщо тип пароконвектомата інжекторний. Тиск має бути не більше півтори атмосфери. Якщо тиску не вистачає, то встановлюють додаткові насоси. Якщо тиск перевищує необхідний рівень – встановлюють редуктори. Друге підведення води без фільтра-пом'якшувача необхідне для миття камери пароконвектомату. Рекомендуємо звертатися до професіоналів для правильного підключення всіх інженерних комунікацій.
  3. Підключення до каналізації. Злив конденсату бажано організувати через жорстку трубу каналізаційний стік. Оскільки температура зливальної води може досягати 90 градусів Цельсія, не рекомендується використовувати металеву трубу. Максимальна довжина зливу повинна бути менше одного метра. Вода повинна без затримок і надмірного тиску в трубі зливатися в каналізацію. Зливне відведення розташоване внизу пароконвектомату. Підключення зливної труби складнощів не викликає, особливо якщо цю роботу роблять сантехніки.
  4. Підключення витяжки.Під час приготування їжі в камері пароконвектомату утворюються гарячі гази та запахи, що виводяться через димар пароконвектомату. Тому для виведення диму назовні необхідно над пароконвектоматом встановлювати витяжку.

Обслуговування

Обслуговування пароконвектоматуПрофілактичне обслуговування пароконвектомату необхідно проводити не рідше одного разу на місяць. Нагадаємо, що дотримуючись правила експлуатації пароконвектомату ви продовжите його експлуатаційний термін служби. Поломка пароконвектомата, як правило, трапляється через неправильну експлуатацію. Обслуговування полягає у своєчасній заміні фільтруючого елемента у фільтрі-водопом'якшувачі, перевірці та, при необхідності, заміні водопідводних та водовідвідних каналів, струмопровідних частин. До операцій щоденного обслуговування належать:

  • очищення робочої камери,
  • очищення пластикових поверхонь та панелі керування,
  • очищення скла дверей,
  • наповнення бака миючим засобом.

Ремонт

Ремонт пароконвектомата послуга дорога та тривала. Тому, якщо настав такий випадок, коли пароконвектомат зламався, рекомендуємо звертатися до сервісних центриів. Там кваліфіковано проведуть діагностику поломки та усунуть виявлені проблеми.

Великий вибір пароконвектоматів найпопулярніших брендів представлений у нашому каталозі. Купити пароконвектомат на сайті ви можете у будь-який зручний час у кілька кліків мишки.