Правила експлуатації пароконвектомата

З Леду правилам експлуатації пароконвектомата і спеціальним технологічним прийомам, можна гарантувати, що пароконвектомат прослужить вам максимально довго і ефективно. Дізнайтеся, що таке пароконвектомат .

Правило 1. Попередній прогрів

Даний технологічний прийом вкрай важливий. Його потрібно проводити на початку кожної робочої зміни. Для цього ми включаємо на 15-20 хвилин пароконвекційну піч і встановлюємо температуру на рівень 30-35 градусів. Це дозволить знизити час, за яке буде проводитися приготування продуктів, а також знизити ризик пересушування виробів.

Т акже попередній прогрів можна здійснювати під час робочої зміни, а також в тому випадку, якщо подається в пароконвектомат продукт знаходиться в замороженому вигляді.

Правило 2. Навантаження й витяг

в про час завантаження пароконвекційну печі потрібно на мінімальний час виробляти відкриття дверець, оскільки не можна допускати зміни клімату в робочій камері на істотні значення.Під час одночасного приготування відразу декількох страв, варто розміщувати харчові гастроемкости в напрямку від центру, рівномірно розподіляючи їх на нижньому і верхньому ярусах. Не варто перевантажувати пароконвекційну піч, оскільки зайва завантаженість сильно підвищить час, необхідний на приготування страв, а самі страви можуть сильно відрізнятися від наших планів.

Правило 3. Положення двері

Потрібно уважно стежити за тим, щоб двері були дуже щільно закрита , оскільки нещільне закриття дверей може привести до того, що вигорить ущільнювальна силіконова гума, а також порушиться тепловий режим і зміниться сама технологія приготування їжі.

Д ля того, щоб знизити ризик пошкодження скла, потрібно робити витяг харчових ємностей тоді, коли дверцята розташовується у фіксованому положенні, то є відкрита приблизно на 135 градусів.

Потрібно мати на увазі те, що під час відкривання дверцят відбувається автоматична зупинка обладнання, але триває робота таймера, а в робочій камері температура досягає високих значень. У тому випадку, якщо пароконвекційна піч не використовується, її дверцята завжди повинна знаходитися в закритому стані.

Правило 4. Очищення і миття

В тому випадку, якщо апарат експлуатується досить інтенсивно, потрібно проводити щоденну очищення. Звичайно ж, найпростішим рішенням є вбудований душ і використання миючих засобів рідкої консистенції. Для того , щоб полегшити і прискорити процес мийки перед її початком потрібно на 10 хвилин активувати паровий режим, що допоможе пом'якшити відкладення жиру. Після чого робоча камера обробляється спеціальним миючим розчином, залишається на 10 хвилин для того, щоб все вбралося, а після цього змивається в режимі утворення пари. Місця, які залишаються забрудненими, потрібно & nbsp; очищати щітками. У закінченні чищення, камеру необхідно висушити в конвекційному режимі.

Правило 5. Не рекомендується

Н е рекомендується користуватися скребуть і абразивними речовинами для ручного миття конвекційних печей. Найкраще використовувати тканину, яка змочена в чистій теплій воді.

До аждий день, в залежності від того, наскільки інтенсивно використовується пароконвекційна піч, потрібно перевіряти те, наскільки лоток заповнений конденсатом. Зверніть свою увагу на те, що температура конденсату може цілком досягати 90 градусів.

Е слі ви використовуєте пароконвекційну піч бойлерного типу, актуально виробляти очищення бойлера від накипу. Для цього один раз на місяць потрібно проводити набір і спуск води з бойлера.

Н е рекомендується використовувати жорстку воду при екплуатациі пароконвектомата. Для пом'якшення води рекомендується використовувати фільтр-водоумягчітель. Він збереже поверхню ТЕНів і камеру бойлера від обазованія накипу.

Правило 6. Сервісне обслуговування

З разу ж після того, як ви придбали пароконвектомат, потрібно укласти договір на обслуговування апарату в сервісі. Профілактичні огляди потрібно проводити не рідше, ніж один раз на місяць. Це дозволить продовжити експлуатацію обладнання, а також зробити її більш ефективною. Дізнайтеся в чому полягає принцип роботи пароконвектомата .

Дотримання цих простих правил експлуатації пароконвектомата гарантує довгий термін служби пристрою.