Чудо техніки - пароконвектомати

Уже зараз експерти приходять до єдиної думки, що сучасні ресторани та кафе не зможуть у своєму подальшому розвитку обійтися без пароконвектомату. Новий вид теплового кухонного обладнання має багато плюсів, що скоротять витрати бізнесу, і залучать більше клієнтів.

ПароконвектоматПароконвектомат замінює собою непросто окреме обладнання на кухні, а цілий вузол професійної кухні. Він готує в різних режимах, так що кухар зможе обійтися без пароварки, шафи, сковороди, фритюрниці, плити, конвекційної печі та багато іншого.

Пароконвектомат значно скорочує час приготування страв. Це професійне кухонне теплове обладнання дозволяє кухареві працювати з кількома замовленнями одночасно. Достатньо підібрати страви зі схожими температурними режимами і можна їх ставити разом у пароконвектомат. Система, розроблена фахівцями, не дозволить продуктам обмінюватись запахами. Постійно циркулююча пара з гарячим повітрям тримає блюдо як в оболонці.

Є кілька способів приготування на пароконвектоматі:

  • продукт обробляється гарячою парою (за принципом пароварки)
  • страва готується за допомогою циркуляції розігрітого повітря
  • комбінований режим, який поєднує два попередні разом.

Це означає, що один такий апарат вміє пекти, варити на парі, гасити, смажити і навіть випікати.

Напевно, одна з найголовніших властивостей пароконвектомату, яка дуже важлива у наш час – збереження всіх корисних властивостей продуктів. Багато клієнтів це цінують. Апарат жодною мірою не зменшує кількості вітамінів і не сушить приготовлену їжу. Пароконвектомат дбайливо зберігає всі природні властивості та готує продукти у власному соку.

Ви можете без проблем купити пароконвектомат у Києві з доставкою по всій Україні , щоб автоматизувати роботу на кухні. Кухареві буде достатньо натиснути на кілька кнопок, і апарат почне працювати. Продукти всередині готуються швидше, але не втрачають зовнішніх форм. Порадуйте своїх клієнтів також неймовірно ніжною випічкою.

Наш інтернет-магазин надає найширшу лінійку пароконвектоматів. Різноманітність моделей та форм у поєднанні з найдокладнішою інформацією для безпомилкового вибору. Вибраний товар, ми доставимо в будь-який пункт призначення в найкоротший термін. Кожен бажаючий придбати пароконвектомат знайде відповідну ціну. Пароконвектомати UNOX та RATIONAL - лідери продажів в Україні.