Компанія Unox

Офіс Unox
Unox
є лідируючою фабрикою у сфері виробництва професійних печей пароконвектомати Unox, динамічною структурою, що постійно розвивається, з початку свого створення в 1990 році. Нині фабрика - значуща опора для операторів ринку за рахунок здатності поєднувати якість, конкурентоспроможність та простоту у будь-якому зі своїх продуктів, а також у сервісі.

Unox ставить на інновації та на взаємодію зі своїми клієнтами, проводячи відповідні дослідження для підтримки спільної активної та конструктивної роботи. Регулярна робота з вирішення проблем своїх клієнтів, технологічні інновації, уважне ставлення до кожної зацікавленої особи роблять фабрику оптимальним партнером для всіх зацікавлених у розвитку та зростанні.

Профіль компанії

Виникнувши в 1990, Unox швидко затвердила позицію на міжнародному ринку як фабрику, що лідирує у виготовленні професійних печей. Сьогодні ця фабрика представлена ​​у понад 100 країнах світу, займаючи 1-е місце серед світових виробників за кількістю печей, що продаються на рік.

Unox діє в сегменті гастрономії, хлібобулочного та кондитерського виробництва, кейтерингу. Кожен з перерахованих секторів має свої відмінні характеристики і різні запити.Прислухаючись до запитів клієнтів, ставлячи себе на місце кінцевих операторів, компанія Unox прогресивно збільшує спектр своїх продуктів для пропозиції оператору безкомпромісного і вірного рішення. Просте, інтуїтивне, надзвичайно гнучке обладнання, яке задумане для того, щоб стати функціональним та ефективним інструментом будь-якого професійного оператора.

Unox займається постійними пошуками простих та ефективних рішень, особливо в рамках якості та різноманітності готування. Unox відомо, що на будь-якій професійній кухні є фігура шеф-кухаря, який присвячує свої зусилля роботі, що задає власний стандарт досконалості, вводить власні методи приготування. Печі Unox замислюються за допомогою шеф-кухаря, гарантії результатів при приготуванні будь-якого обсягу продуктів.

Місія Unox

“Зробити внесок у Якість, Конкурентоспроможність та Спрощення процесів приготування наших клієнтів”

За рахунок постійної уваги до інновації, роботи в команді, цінностей, у які вони вірять, Unox хочеться покращувати процеси приготування клієнтів. Їх вибір ґрунтується на пошуку рішень, що поєднують у собі якість із конкурентоспроможністю та простотою використання.

Для цього виробника якість конкретизується в бездоганних процесах готування, граничному рівні надійності, а також в інновації, авангардному дизайні та у відповідній підтримці: починаючи майстер-класами професійних кухарів, закінчуючи підтримкою оператора їх власними техніками.

Філософія

Спрощувати складне - значить покращувати. Unox прагне завжди покращувати, отже, спрощує процеси приготування.

Ключ до конкурентоспроможності та високої технологічності продуктів - у величезній роботі, спрямованій на пошук простих рішень, за винятком складності та покращенням якості результатів для наших клієнтів. Зростаюча кількість патентів Unox є конкретним доказом інновацій.

Навколишнє середовище

Висока відповідальність перед навколишнім середовищем, а також дослідження, спрямовані на підтримку цього проекту, є інтегральною цінністю Unox. Фабрика прагне знизити вплив процесів виробництва на довкілля, загострюючи увагу на відповідність власного продукту та навколишнього середовища, намагаючись знижувати енергетичні витрати. Філософія NON-STOP efforts дала вже значні результати:

  • Unox підвищила на 50% кількість використовуваних перероблених матеріалів і знизила на 30% енергію, необхідну для того, щоб реалізувати обладнання;
  • Unox досліджує і застосовує екологічно сумісні матеріали при реалізації свого обладнання, з урахуванням повного циклу роботи печі, починаючи процесом виробництва її, закінчуючи переробкою печі, що закінчила життєдіяльність.

Максимальна енергетична ефективність означає для клієнта економію та насамперед охорону навколишнього середовища. Зниження енерговитрат досягає 60% порівняно з традиційними способами приготування.

Співпраця з Unox

У понад 100 країнах тисячі операторів у сегменті гастрономії, хлібобулочного та кондитерського виробництва обрали продукцію Unox. Бути представленими в такій великій кількості країн означає пропонувати обладнання, що відповідає найсуворішим якісним стандартам, встановленим різними країнами. Таку мету успішно має фабрика з моменту народження.

Розвиток

Діяльність Unox стартувала в 1990 році, розпочавшись з ремісничого типу виробництва. Завдяки успіху на ринку в 1995 році вона перейшла до індустріальної моделі виробництва, адаптувавши традиційну модель, що ґрунтується на великих виробничих площах.

Однак у 2004 відбувся перехід до lean production*, спочатку на базі 1-ї складальної лінії, потім на всьому виробництві, що залишилося.

Неймовірні результати щодо якості складання та обробки, зниження відсотка шлюбу, точність у постачанні та усунення відходів спонукали Unox поширити цей процес, крім власного виробництва ще на своїх комерційних партнерів, а також усіх постачальників з метою постійного покращення.


* lean production - концепція управління виробничим підприємством, заснована на постійному прагненні усунення всіх видів втрат. Бережливе виробництво передбачає залучення до процесу оптимізації бізнесу кожного співробітника та максимальну орієнтацію на споживача.
Джерело.