Як вибрати чайороздавач

Для будь-якого процесу, пов'язаного з приготуванням їжі, потрібна подача гарячої води. Водонагрівальні казани використовуються переважно для приготування чаю. Але застосування чайороздавачів може бути ширшим.

Чайороздавач Airhot WB-10

Звичайно, використовувати роздавач чаю можна не тільки для приготування чаю, але і для будь-яких інших гарячих напоїв. Крім того, вони ідеально підходять процесам приготування їжі, де потрібна термінова подача гарячої води. Ці процеси слід проаналізувати з точки зору обсягу витрати гарячої води та підібрати водонагрівач необхідного літражу та потужності.

У магазині "Фуд-Еквіп" представлений широкий асортимент чайороздавачів різних за ємністю та потужністю.

Характеристики та типи

  1. Об'єм. Доступні водонагрівачі об'ємом від 2,5 літрів до великих промислових 60-літрових.
  2. Вбудований фільтр. Додаткове очищення води.
  3. Ручне наповнення водою. Такий варіант ідеальний для кейтерингу та точок вуличного обслуговування, де немає підключення до водопроводу.
  4. Автоподача води. Підключення водонагрівача до подачі водопровідної води.

Технічне обслуговування

Основні проблеми, які можуть виникнути, пов'язані з жорсткістю води та відкладеннями накипу через це. Накип може утворюватися на:

  • нагрівальних елементах;
  • баку;
  • у трубопроводі;
  • розподільні труби.

Підтримка чайороздавача в належному робочому стані передбачає зниження ризику утворення накипу шляхом встановлення фільтрів та пом'якшувачів води, які у вас також є можливість купити. Особливо актуальним це питання стає у регіонах із жорсткою водою. Але, в будь-якому випадку, рекомендується установка фільтра водопом'якшувача.

Чароздавачи в магазині Фуд-Еквіп

У нашому каталозі чайороздавачів представлені моделі характеристики, що покривають потреби вітчизняного бізнесу у сфері харчування. Незалежно від потреб або бюджету ми допоможемо підібрати ідеальне рішення саме для вас. Перейти в каталог обладнання і купити чайороздавач.