Як обрати?

Як вибрати піч для піци?

Нижче йтиметься про професійне обладнання для випічки піци, що використовується в кафе, барах, ресторанах швидкого харчування, супермаркетах з відділами кулінарії.

Що таке марміт. Як вибрати марміт для ресторану чи кафе?

Напевно, кожен помічав, що гаряча їжа смачніша, але при цьому розігріта страва втрачає свої смакові якості. Коли потрібно заготувати великі обсяги страв і зберегти їх температуру до моменту подачі, на виручку приходить марміт.

Як вибрати професійну млинницю?

Випічка млинців – справа непроста. Кухні, плити та кухарі буде недостатньо. Якісне обладнання – один із ключових моментів успіху. Знадобиться млинниця. Тільки побутові прилади тут не підійдуть, потрібне професійне обладнання для млинців.

Як вибрати професійну вафельницю?

Професійні прилади для випікання вафель – це багатофункціональне теплове обладнання, призначенням якого є приготування страв із тіста. Зокрема, основний продукт – найрізноманітніші за товщиною, формою та розмірами вафлі, на основі яких у закладах громадського харчування пропонується безліч страв.

Як вибрати пральну машину для пральні

Пральні машини так щільно узвичаїлися кожного, що вже навіть найпросунутіші моделі з підсвічуванням бака і автоматичним зважуванням білизни сприймаються, як належне. А в чому тоді різниця побутової та промислової моделей і для чого потрібна пральна машинка професійного типу, якщо можна встановити стандартну?

Конвекційна піч для дому: як вибрати?

Сьогодні у всьому світі набирає популярності тренд на здорове харчування. Наша країна – тому не виняток. Людей все більше цікавить з чого зроблена їжа і як її компоненти позначаться на стані організму. Найпростіше вирішити ці питання – готувати вдома самим. І як добре, що сучасні виробники кухонної техніки пропонують чудові моделі приладів, здатні допомогти стати гуру кулінарії навіть початківцям. На особливу увагу в цьому плані заслуговує конвекційна піч для дому.

Як вибрати тістоміс

Привабливий зовнішній вигляд та відмінна якість випічки багато в чому залежить від правильного замісу тесту.

Як вибрати слайсер для м'яса

У цьому посібнику ми надамо інформацію щодо вибору слайсера для м'яса, сподіваючись покращити ефективність вашого закладу харчування. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний слайсер!