Як вибрати мийку з нержавіючої сталі?

Кількість відсіків, необхідних для миття, визначатиметься завданнями, які ваша ванна повинна виконувати. У той час як три відсіки миття є традиційним фаворитом багатьох кухонь, є й інші варіанти:

  • 1-секційні ванни мийні. Ці ванни найкраще підійдуть для невеликих кухонь як раковина для миття рук.Вони не можуть бути використані для миття посуду, оскільки не мають стандартної для цього процесу кількості раковин.
  • 2-секційні мийки. Використовуються для розморожування продуктів, миття овочів, розморожування м'яса. Неприпустиме використання однієї раковини для операцій з овочами та м'ясом. Не використовуються для миття посуду.
  • 3-секційні мийки. Використовуються для миття посуду - полоскання, миття, дизінфекції. Це традиційна стандартна раковина на три відсіки для процесу миття посуду.
  • 4-секційне миття. Використовується для посудомийного процесу – очищення, миття, ополіскування, дезінфекції. Встановлюється на великі кухні, де є додаткове місце.

Різні ванни-мийки для різних цілей

Розглянемо цілі під час вибору мийки:

  1. Сектор ручного миття: може оснащуватися невеликими односекційними або багатосекційними мийками для кожного етапу технологічного циклу.
  2. Обробний стіл: щоб не купувати одну односекційну раковину, можна вибрати виробничий стіл із вбудованою мийкою.
  3. Пересувні миття: якщо на кухні є великі деталі технологічного обладнання, які перед миттям необхідно відмочити, ці мийки відмінно підійдуть.
  4. Відсік для спеціальної санітарної обробки.

Типи мийних ванн

Різні типи нержавіючої сталі визначаються кристалічною структурою самої сталі. Відмінності у структурі визначають міцність та термостійкість до корозії.

Сталь AISI 430 - Конструкції з цієї сталі дешевші та нижчі якості. На поверхні можуть утворюватися плями або іржі залежно від використовуваних продуктів та факторів навколишнього середовища (потрібно тримати виріб чистим та сухим, щоб продовжити термін його експлуатації).

Сталь AISI 304 - дорожча, але вищої якості (що ми рекомендуємо). Вироби із неї практично не іржавіють. Легко чиститиме. Якщо ви знаходитесь в дуже вологих умовах, то ви повинні придбати вироби виконані повністю з нержавіючої сталі марки AISI 304, щоб обладнання прослужило довше.