Обираєм холодильну шафу

Усім відомо, що для роботи будь-якого торгового або громадського підприємства харчування обов'язково потрібно саме різне обладнання: для заготовок, приготування, зберігання і навіть для реалізації продуктів харчування. Шафа холодильнаШафа холодильна якраз і виконує "життєво важливу" для кожного підприємства функцію - заморожує і охолоджує, продовжуючи життя будь-якого продукту.

Але вибирати завжди складно і далеко не всі можуть відрізнити якісне обладнання від недобросовісного. Крім цього, важливим залишається питання вибору найбільш підходящого холодильного обладнання. Так як же все-таки зробити правильний вибір і залишитися їм задоволеним протягом довгих років? Для цього розберемося в специфіці цього обладнання.

Перелічимо основні функції та гідності холодильних шаф

  1. Для того щоб продукт зберігався довго, зберігаючи при цьому всі свої смакові і корисні властивості, температура зберігання повинна бути оптимальною саме для нього. Багато господинь знають, що деякі продукти не люблять сильний холод і навпаки. В цьому і криється перша перевага холодильної шафи: використовуючи його, завжди можна задати необхідну температуру (вона завжди точно підтримується), яка не буде занадто низькою або високою для того чи іншого продукту, що забезпечить бездоганну якість збереження.
  2. Холодильна шафа підійде для самих різних обсягів продукції, що зберігається. Спектр вибору моделей дуже широкий і різноманітний. Однак, є одна дуже важлива рекомендація: перш ніж приступати до вибору, обов'язково потрібно визначитися з тим самим обсягом, який буде вимагатися від обладнання. Але не тільки кількість продуктів має значення: потрібно також продумати, що і в якому вигляді планується зберігати, яка це буде продукція (овочі, м'ясо, напої і т.д.).
  3. Таке обладнання може розташуватися де завгодно: хоч тихо стояти на кухні або в цеху і берегти від псування продукти, хоч розташовуватися в залі закладу, залучаючи покупців, до вибору напоїв, які стоять в холодильній шафі. Все завдяки різним видам дверей. Вони можуть бути звичайними глухими, скляними або ж повністю прозорими. Холодильну шафу з глухими дверима - це оптимальний варіант як раз для цехів і кухонь.
  4. Щоб вибрати холодильник з правильним температурним режимом роботи, потрібно визначиться з типом зберігаються продуктів. Виробники пропонують обладнання з низько- (від 0 до -18 градусів) і середньо температурними (від 0 до +6 градусів) режимами. Перший тип підходить для риби, напівфабрикатів, овочів, м'яса. Другий - для напоїв і молочної продукції.
  5. Якщо говорити про зовнішній чинник, а точніше, про матеріал, то краще вибрати холодильну шафу з металевим корпусом.

Поговоримо про технічні особливості шаф холодильних

Поверхні даного обладнання найчастіше зроблені з оцинкованої сталі. Усередині шафи оснащені повітроохолоджувачем. Теплоізоляція забезпечується пінополіуретаном. Для того щоб навіть недосвідчений користувач міг легко впоратися з обладнанням, сучасні моделі оснащені зручною і простою у використанні панеллю керування. Що стосується розташування полиць всередині шафи, найчастіше їх можна піднімати, опускати і міняти місцями. Низькотемпературні холодильники мають спеціальне пристосування, яке забезпечує електричний обігрів двері. Також вони мають клапан тиску повітря. Холодильними шафами, які користуються великою довірою і повагою, вважається обладнання МХМ (Росія). Різноманітність моделей, цін, спектр обсягів, стильний зовнішній вигляд дозволяють підібрати найбільш підходящий варіант.

Професіонали ринку рекомендують також обладнання торгової марки CRYSTAL (Греція) . Продукція цього виробника популярна в країнах зарубіжжя. Якщо говорити про універсальні видах обладнання, то до них відноситься холодильну шафу ШХ торгової марки Polair. Саме він добре підходить для зберігання, охолодження і навіть демонстрації і продажу практично будь-якого виду продуктів. Перевага холодильного обладнання в тому, що більшість моделей оснащені імпортними блоками управління Eliwell, Danfoss. Компресори теж найчастіше встановлюють імпортні: Danfoss.

Купити холодильну шафу за найкращою ціною