Сучасні кавомашини для дому та офісу

Купити кавомашини за найкращою ціною

КавомашинаНіхто не встоїть перед незвичайним ароматом щойно звареної бадьорої кави. Той, хто дарує справжню насолоду кави, здатний забрати нас в уяві далеко від рідних місць. А для приготування філіжанки ароматного напою не обійтися без спеціального приладу.

Глибокий смак кави, що пробуджує нас навіть самого похмурого ранку, стає більш насиченою і ароматною, якщо її приготувати в кавомашині.

Кава, зварена в сучасному пристрої, принципово відрізняється за своїми смаковими якостями від завареного іншим способом напою. Адже принцип роботи спеціальної кавомашини зовсім інший. Наприклад, особливістю пристрою для еспресо є пропускання води під тиском через мелені зерна. При цьому гаряча вода максимально насичується всім ароматом та смаком свіжомелених зерен. Так виходить незрівнянний ні з чим тонкий смак та чудовий аромат кави.

Істинним поціновувачам цього дивовижного напою варто звернути увагу на прилади з максимальною потужністю. Вони здатні приготувати найкращу каву, завдяки тому, що тиск у них набагато вищий.

Вибираючи пристрій для невеликої сім'ї, можна придбати більш доступну за ціною модифікацію, але з меншими показниками потужності. Машини настільного типу хороші не тільки на домашній кухні, у невеликих кав'ярнях вони чудово виконують своє завдання. Апарати, в яких потужність не надто висока, підійдуть любителям міцної кави.

Вартість кавоварки визначається багатьма факторами, але особливе значення має наявність додаткових функцій. Чим їх більше, тим, як правило, дорожча вартість приладу.

  • Наявність дисплея з різними режимами, програмування, можливості приготувати каву за особливим рецептом, функції, що дозволяє попередньо змочити мелену каву гарячою водою, для покращення смакових якостей напою - відповідно підвищує вартість кавомашини.
  • Любителям смачного та ароматного напою з пінкою пропонується пристрій із опцією «швидка пара», яка також впливає на ціну приладу.
  • Кавоварки з двома бойлерами дозволяють одночасно готувати і капучино, і еспресо, а платформа для підігріву чашки зробить «правильний» еспресо, який належить наливати в гарячий посуд. При оснащенні апарату ще й протикрапельною системою, регулюванням температури напою та рівня кальцинування води будьте готові заплатити за задоволення відповідну ціну.
  • Купуючи кавомашину з будь-якими додатковими опціями, наприклад, помел, очищення води, видалення накипу, контроль міцності кави, ну і, звичайно ж, з автовідключенням, ви не тільки отримуєте на виході відмінний напій, але й економіть свій дорогоцінний час, і кошти для придбання додаткових приладів. Наприклад, доповнення апарату можливістю помелу дозволяє заощадити на кавомолці, адже для хорошого напою потрібен свіжомелений інгредієнт, у якому збереглися всі леткі речовини.

При виборі пристрою для приготування кави в офісі звертають увагу на продуктивність, місткість резервуара, наявність автоматичних програм з опціями, розрахованими на самоочищення пристрою від накипу, автовідключення кавоварки під час простою. Виграють багатофункціональні, якісні та водночас легкі в управлінні моделі, розраховані на часте використання у великому колективі.

Вибір машин із різними функціональними можливостями не обмежений. Ціни варіюються від 800 USD до 3500 USD. У такому розмаїтті можна розгубитись. Зазначимо, що висока вартість притаманна пристроям, оснащеним різними опціями, із високою продуктивністю чашок на день. Це відмінне рішення для офісу чи невеликого кафе. Підійдуть такі пристрої і великим гостинним сім'ям, які бавлять домочадців та гостей чашкою ароматного та не надто міцного кавового напою.

Істинним цінителям тонкого смаку кави сподобається настільна кавоварка середнього цінового діапазону. Вона не найпотужніша, але здатна приготувати гідний насичений напій. У пристрої є можливість додаткової установки для різних напоїв з індивідуальним режимом приготування. При повсякденному частому вживанні кави всією сім'єю придбання такого апарату буде дуже зручним і практичним.

Чудово ароматна і насичена міцна кава, що манить еспресо, апетитна капучино, зварені кавомашиною за лічені хвилини, так само швидко підбадьорять і піднімуть настрій, а заразом і піднімуть працездатність як вдома, так і в дружньому колективі.

Купити кавомашини за найкращою ціною