Ресторанне нейтральне обладнання

Часто нейтральне обладнання вибирається в найостаннішу чергу, і це не дивлячись на те, що в процесі роботи підприємства громадського харчування або магазину основне навантаження лягає саме на даний вид техніки. Нерідко грамотний вибір відповідного обладнання впливає не тільки на якість приготованої їжі, але і на статус самого кафе чи ресторану.

За функціоналом імпортного устаткування українське, в цілому, нічим не поступається, хоча і коштує значно дешевше. Прагнучи витримати загальний кухонний дизайн своїх закладів, багато рестораторів віддають перевагу нейтральному обладнанню зарубіжних компаній, холодильну і теплову техніку яких вони вже використовують. Виконане з нержавіючої сталі імпортне обладнання найчастіше використовується в відкритих шоу-кухнях, на яких відвідувач може своїми очима побачити весь процес готування страв. Все необхідне обладнання при цьому має гармонійно вписуватися в виробничу лінію кухні, і при необхідності бути приховано від погляду відвідувачів.

До українського обладнання місцевого виробництва відносяться наступні його типи:

  • Шафи навісні
  • Нейтральне барне обладнання
  • Ванни мийні виробничі
  • Столи (шафи), призначені для підігріву тарілок
  • Виробничі столи з вбудованими мийками
  • Вітрини, призначені для викладки морепродуктів
  • виробничі стелажі
  • столи-тумби
  • виробничі столи без мийок
  • Мийні виробничі ванни
  • Рукомийники
  • Полиці навісні
  • Стелажі для просушування посуду

Устаткування під замовлення

Виготовлення нейтрального обладнання можна замовити в компанії food-equip, що допоможе заощадити ваші кошти та дасть можливість підібрати обладнання, яке точно відповідає за своїми габаритами призначеному для цих цілей вільного простору кухні. Більшість видів даного ресторанного обладнання виготовляється протягом двадцяти робочих днів і доставляється протягом 2-3х днів по Україні та за 24 години в Києві. З огляду на той факт, що для виконання замовлення потрібен певний час, доводиться вибирати (при терміновій необхідності облаштування закладу) з того обладнання, що вже є в наявності. Як правило, це обладнання імпортного виробництва, відповідне стандартним типорозмірам, змінити розміри якого для конкретного проекту можливо, але коштує досить дорого, наприклад, у закордонних виробників вартість наполовину дорожче, чим стандартна позиція асортименту. Збірно-розбірні обладнання, пропоноване закордонними виробниками, набагато зручніше транспортувати (стелажі, мийки, столи), але для роботи в торговій мережі або ресторані краще підходить більш міцне і надійне зварне обладнання. Виготовлення зварного обладнання ви можете замовити в нашій компанії.

Устаткування невеликого ресторану

Площа закладу багато в чому визначає вибір нейтрального обладнання. Вільне місце часто доводиться економити, використовуючи замість стандартних кухарських столів спеціальні холодильні, при цьому над столом зручно розмістити полки або навісний стелаж. Варто відзначити, що стелаж в порівнянні з полками виграє за функціональними можливостями. Велике значення має і спрямованість кухонного приміщення кафе чи ресторану. Пропоновані в меню рибні та м'ясні страви зажадають столу для підготовки м'яса і риби, в свою чергу спеціалізованому рибному ресторану варто подумати про відповідний стіл, призначеному винятково для готування риби.

Металеві меблі

Для обробки різних видів продуктів в радянські часи підприємства громадського харчування були обладнані персональним цехом (для риби, м'яса, овочів і т.д.). В ідеалі, кожен такий цех повинен застосовувати відповідний тип столів, тому що наприклад, для обробки риби стіл повинен бути обладнаний місцем для її миття і чищення, а також ємністю для відходів, що використовується далеко не в кожному великому ресторані (тільки там, де для рибних напівфабрикатів виділена окрема лінія або цех).

Що слід враховувати, купуючи нейтральне обладнання

Що Використовується на підприємствах громадського харчування обладнання повинно в ідеалі відповідати тим стандартам, які прийняті в розвинених країнах щодо харчової галузі. Однак у зв'язку з тим, що єдиних стандартів для даного обладнання в Україні немає, то часто його виробники економлять, використовуючи, наприклад, меншу товщину листа (замість 1, 0,8 мм). Устаткування виконане з тонкого листа за якістю, звичайно, буде поступатися зробленому за міжнародними стандартами. Замовляючи обладнання з нержавійки, варто уточнити яку саме марку стали використовували для виготовлення (сталь марок 430, 201, 202, 304). Варто відзначити, що дрібні виробники часто економлять, використовуючи дешеву сталь. У прагненні заощадити багато провінційниі закладів використовують для готування прості дерев'яні столи, що є грубим порушенням харчової безпеки. Тому по можливості рекомендується звертати увагу на стан кухні відвідуваного закладу.