Устаткування для продуктового магазину

Правильно підібране обладнання для продуктового магазину – це запорука бізнесу, що розвивається і приносить прибуток.

Обладнання для магазину

Магазин Фуд-еквіп радий запропонувати вам необхідне обладнання для:

 • магазин продуктів,
 • м'ясної крамниці,
 • точок продажу розливного пива,
 • кондитерських магазинів.

Асортимент товарів на сайті покриє список необхідного обладнання наступних відділів продуктового магазину:

 1. Хлібного - якщо в магазині передбачено цех з випікання хлібобулочних виробів, ми пропонуємо: печі конвекційні, ротаційні; хліборізки для нарізки готової продукції та відповідне обладнання міні пекарень.
 2. Кондитерського - стелажі, кондитерські вітрини для демонстрації продукції, холодильні шафи, скрині для морозива та інше.
 3. Молочний, м'ясний, рибний відділи - не обійдуться без холодильних вітрин та гірок (регалів), столу для викладення риби, вакуумних пакувальників, слайсерів для нарізки.
 4. Кулінарному - для приготування готових страв цього відділу знадобляться: овочерізки, картоплечистки, електричні плити, пароконвектомати та інше обладнання, представлене в кожному розділі каталогу.
 5. Алкогольному - ми пропонуємо диспенсери для пива та холодильні шафи.

Обладнання для пивного магазину

Обладнання, куплене у компанії "Фуд-Еквіп", дозволить вам не турбуватися про можливі виробничі проблем, а представлена ​​різноманітність обладнання забезпечить комплексне оснащення магазинів.

Групи товарів для магазинів

Устаткування для продуктового магазину призначене для:

 • холодильне обладнання - пристрої та агрегати з охолодженням, призначені для не короткочасного зберігання товарів, що швидко псуються. підприємствах роздрібної торгівлі;
 • теплове та електромеханічне, меблі з нержавіючої сталі та гастроємності - для кулінарного та хлібопекарського цехів магазину;

Велике габаритне холодильне обладнання для магазину – також є в каталозі. У списку товарів холодильне обладнання надано у трьох варіантах, це:

 • шафи морозильні;
 • холодильні установки;
 • і суміщені шафи, в яких з'єднані і камера, і холодильний простір.

У каталозі ви знайдете і обладнання для пивного магазину - диспенсер для пива, якщо ви продаєте розливне пиво.Холодильна шафа допоможе вам зберігати цей напій за умови правильного температурного режиму.

Обладнання для м'ясного магазину

Від малого магазину до супермаркету

Ми не обмежуємося пропозиціями тільки для маленьких магазинів - пропонуємо вам обладнання для м'ясного магазину, який спеціалізується лише на продажу сирого м'яса та м'ясних напівфабрикатів. Усвідомлюючи суворі вимоги до цих покупок, ми ретельно підбираємо для вас обладнання.

Надане нами обладнання для магазину дозволить зберегти продукти в потрібних температурних умовах; розширити продуктовий товарний ряд за рахунок кулінарного та кондитерського цехів та власної випічки.

Звертаємо увагу на ціни, які нижчі за ціни конкурентів. Кожне замовлення в магазині Фуд-Еквіп це гарантії у надійності та безперервності технологічного процесу. Доставка обладнання та акційні пропозиції – напевно, зможуть вас зацікавити та перетворити на нашого клієнта!

Холодильне обладнання для магазину