Кавоварки і кавомашини

Принципова відмінність між кавомашиною та кавоваркою любителям розчинної кави, мабуть, не цікава. Однак якщо ви любите натуральну каву, знати про це необхідно, адже самостійне приготування капучино або еспресо передбачає використання одного з цих пристроїв.

Спочатку каву варили в джевзі - мідному ковші конічної форми з довгою ручкою. Згодом люди намагалися автоматизувати процес, щоб спростити приготування цього напою, і в даний час ми можемо вибрати будь-яку зручну модель з великої кількості кавоварок та кофемашин. Принципова відмінність між ними в тому, що кава машина виконує всі етапи виготовлення кави - від помелу зерен до розливу готового напою. Працюючи з кавоваркою, людина має докласти певних зусиль. Якщо це пояснення трохи не зрозуміло, звернімося до мовознавства. Словосполучення coffee machine передбачає автоматизацію, а coffee maker - участь людини. Таким чином, основна відмінність полягає у конструктивних особливостях пристроїв.

До кавоварок належать такі види побутової техніки для кухні: турки та френч-преси, гейзерні та крапельні кавоварки, чалдові та капсульні кавоварки та ріжкові кавоварки еспресо. Ці пристрої відрізняються простотою експлуатації та відносно невисокою вартістю.

Кавомашина JuraАвтоматичні кавомашини є найбільш затребуваним різновидом обладнання для приготування кави в домашніх умовах вдома та офісу.Кава, приготовлена ​​з щойно перемеленого зерна, відрізняється насиченим і приємним смаком. У подібних пристроях передбачено налаштування багатьох параметрів, і любитель смачного напою зможе відрегулювати все на свій смак. Звертаємо вашу увагу на діючу акцію на кавомашини Jura. Також представлені кілька моделей кавомашин італійського бренду Nuova Simonelli (Кавомашина 1-пост. NSIM-APPIA S за ціною 17 955 грн.) та грецької - JOHNY у ціновому діапазоні від 4 900 до 12 900 грн.

Найскладніші багатофункціональні апарати для приготування кави – кавові суперавтомати. Їх специфіка в тому, що будь-який різновид кави готується одним натисканням кнопки. Користувач сам контролює кількість води та відбирає сорт кави.