Ласкаво просимо у світ інноваційного обладнання від GASTROMIX! Хліборез GASTROMIX SH31 - надійного та ефективного помічника на кухні вашого підприємства громадського харчування. Давайте розглянемо, чому цей хліборіз стане вашим незамінним союзником у процесі приготування страв. 1. Продуктивність та надійність:Хліборіз GASTROMIX SH31 забезпечує високу продуктивність та надійність у використанні. З максимальною довжиною виробу 380 мм та можливістю нарізки до 32 скибочок завтовшки 12 мм, цей хліборіз стане незамінним помічником для вашої кухні. 2. Ергономічний дизайн:Сучасний та компактний дизайн хліборіза GASTROMIX SH31 забезпечує ергономічність у використанні. Пристрій легко поміщається на вашій робочій поверхні, а передня панель із нержавіючої сталі надає йому стильного вигляду. 3. Простота у використанні:З хліборізом GASTROMIX SH31 ви з легкістю впораєтеся з нарізкою хліба та пирогів. Простота управління робить його ідеальним вибором для кухонного персоналу будь-якого рівня кваліфікації. 4. Мінімальний рівень шуму:Не переживайте за зайвий шум вашої кухні. Хліборіз GASTROMIX SH31 працює з мінімальним рівнем шуму, забезпечуючи комфортне робоче оточення. 5. Висока якість матеріалів:Корпус хліборіза виконаний з алюмінію, забезпечуючи міцність та тривалий термін служби. Це обладнання призначене для того, щоб ви могли покладатися на нього в будь-яких умовах. 6. Гарантія та країна-виробник:Купуючи Хлеборез GASTROMIX SH31, ви отримуєте 12 місяців гарантії на спокій. Це обладнання вироблено у Китаї, країні з багаторічною історією виробництва якісної кухонної техніки. Технічні характеристики: Потужність: 0,55 кВтНапруга: 220 ВВага (нетто): 45 кгВага (брутто): 61 кгГабарити (нетто): 710x710x730 ммГабарити (брутто): 750x650x780 ммХліборіз GASTROMIX SH31 – це не просто обладнання, це інвестиція у ваш успіх на кухні. Забезпечте свою кухню надійним та ефективним інструментом від GASTROMIX вже сьогодні!
ХОЛОДИЛЬНИЙ СТІЛ ХОТ-ДОГ МОДУЛЬ
Холодильний хот дог модуль
призначений для короткочасного зберігання напівфабрикатів, приготування та продажу хот-догів, вафель, млинців, сендвічів та ін. АЗС, фуд-корти, супермаркети, точки фаст-фуду. Корпус має форму короба та зроблений з нержавіючої сталі. Простір між внутрішньою та зовнішньою стінкою заповнено піною-утеплювачем. Верх столу накритий стільницею з високоякісної харчової сталі AISI304, яка призначена для встановлення обладнання для приготування хот-догів (роликових і притискних грилів, сосисковарок, жаркових поверхонь). У борт стільниці вмонтовано три розетки (16А, 230В, ІР44; 1,8 кВт; 1,8 кВт; 3,5 кВт) для підключення необхідного обладнання. Холодильний агрегат знаходиться в окремому відсіку знизу. Хот-дог модуль також комплектується освітленням, яке кріпиться до верхньому стекла.
Холодильний хот дог модуль призначений для експлуатації в кліматичних умовах всередині приміщення, відповідних 3-му класу (температура +25°С / відносна вологість 60% UR) по ISO 23953-2-2015 і IEC 60335, температурний клас М2 (-1 про С ... +7 про З). Оптимальне функціонування холодильного модуля не гарантовано в випадку відхилення фактичних умов навколишнього середи від зазначених вище.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ХОТ ДОГ Модуль ХОЛОДИЛЬНОГО
Основні технічні Характеристики холодильного модуля представлені нижче:
- ПРИСТРІЙ І ПРИНЦИП РОБОТИ
- Холодильний хот-дог модуль (мал. 1, мал.2) складається з чотирьох частин: охолоджуваного обсягу для зберігання продуктів 1, робочої поверхні 2, агрегатного відділення 3 де розміщений холодильний агрегат 8 і скляної надбудови з освітленням 9. Охолоджується Об `єм відділений від робочої поверхні і агрегатного відділення теплоізолюючим корпусом. Спереду холодильного модуля встановлена теплоізольована двері
де встановлені грати 6, для викладки на них продуктів, які регулюються по висоті для раціонального розміщення продуктів, та/або висувний ящик 5 для доступу в охолоджуваний Об `єм,
- Підтримка заданої температури в охолоджуваному обсязі хот-дог модуля забезпечується охолодженим повітрям, у своїй здійснюється наступний цикл (рис. 2): Вентилятор засмоктує повітря з охолоджуваного обсягу через повітрозабірник в повітроохолоджувачі 7, далі повітря проходить через теплообмінник, де він охолоджується, віддаючи тепло киплячому в трубах охолоджувача повітря холодоагенту. Охолоджене повітря нагнітається в охолоджуваний Об `єм.
- Управління роботою модуля холодильного здійснюється з пульта управління (Рис.3) - контролером, Котрий розташований справа знизу.
Увімкнення хот дог модуля в роботу здійснюється з допомогою вимикача QS1, а включення/ вимкнення освітлення здійснюється з допомогою вимикача освітлення (Рис.3).
Принципова електрична схема холодильного хот дог модуля наведено на (Рис.4
- Робота холодильного модуля контролюється контролером температури. Електронний блок має датчик температури Т1, який контролює температуру повітря, що подається в об'єм, що охолоджується, і при досягненні нижньої установки температури відключає подачу живлення на холодильний агрегат. При досягненні верхнього межі установки температури відбувається включення холодильного агрегату 8, при цьому відновлюється подання холодильного агента в охолоджувач повітря.
- Холодильний модуль розрахований на роботу від електричної мережі змінного струму 220В, 50Гц з глухозаземленою нейтраллю, забезпечує якість електроенергії по ГОСТ 13109, через захисно-вимикаюче пристрій, яке встановлює споживач на місці експлуатації.
ВИКОРИСТАННЯ ПЗ ПРИЗНАЧЕННЯ
- ВКАЗІВКА мер БЕЗПЕКИ
- Перед користуванням холодильним столом, повинен бути зроблений попередній інструктаж роботи з даним устаткуванням. До роботи не допускаються особи не минулі інструктаж, особи з обмеженими фізичними і сенсорними здібностями, з недостатнім досвідом (якщо вони не знаходяться під контролем більш кваліфікованого особи), і навіть діти. Всі особи, які користуються столом повинні дотримуватись правил і даних наведених в цьому РЕ.
- Доставка на місце монтажу слід виробляти з дотриманням всіх правил такелажних робіт, обережно, не припускаючи ударів і поштовхів. Кантувати виріб забороняється. Встановлення повинна Виготовляється кваліфікованим персоналом.
- Установка, монтаж, налагодження, експлуатація, обслуговування та ремонт столу холодильного повинні проводитися з дотриманням вимог РЕ та ГОСТ 23833, ГОСТ 12.3.002, ГОСТ 2.003, ГОСТ 12.3.009, ГОСТ 12.3.019, ГОСТ 22789, ДНАПОПО.00 1.21-98, НАПБ А.01.001. -95 і ПБОП-576-03.
- Категорично забороняється експлуатація холодильного столу зі знятими або несправними приладами автоматики, а також при пошкодження ізоляції електропроводів і урвищі ланцюги захисту.
- Забороняється видалення інею, залишків рідин та продуктів з поверхні повітроохолоджувача та холодильної камери механічним способом за допомогою гострих предметів.
- Не допускається експлуатувати холодильний стіл з пошкодженими теплоізоляційними панелі.
- При отриманні столу необхідно провести візуальний контроль упаковки на наявність будь-яких ушкоджень. Після запуску в роботу провести контроль на наявність несправностей. При появі будь-яких ознак ненормальний роботи холодильного столу, необхідно негайно відключити холодильний стіл та викликати обслуговуючого механіка. До приходу механіка до виробу не повинні допускатися сторонні особи.
- Холодильний модуль призначений для використання тільки в закритих приміщеннях.
- Цей прилад не призначений для користування особами (у том числі малолітніми дітьми) з зменшеними фізичними або розумовими психічними можливостями або з недоліком досвіду і знань, за винятком випадків безпосередньої присутності уповноваженого наглядового персоналу, або коли особою, яка є відповідальною за їх безпеку, надані необхідні інструкції по використанню прилад. Малолітні діти повинні бути під наглядом уповноваженого персоналу щоб виключити їх ігри з прилад.
- ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ Рекомендується встановлювати холодильні столи в приміщеннях, обладнаних системою кондиціювання повітря. За відсутності такої системи в роботі холодильних столів можливі несправності (освіта конденсату і т.п.).
Щоб забезпечити правильну роботу холодильного столу, необхідно ретельно дотримуватися наступні рекомендації:
- Не допускати впливу на холодильні столи прямих сонячних променів або теплового випромінювання (від ламп розжарювання, плит, електронагрівачів і т.п.). Відстань до найближчих опалювальних приладів повинно бути не менше 2 м;
- Не встановлювати обладнання в місцях, де є рух повітря (поряд з дверними або віконними отворами, вентиляторами, вентиляційними ґратами, «сухими» кондиціонерами і тощо);
- Не класти на холодильний агрегат будь-які предмети (коробки, скриньки і т.п.), які можуть перешкоджати вільною циркуляції повітря.
- Не встановлювати холодильні столи в приміщеннях з високою відносною вологістю, т.к. це може викликати освіта конденсату;
- Не встановлювати холодильні столи в обмежених умовах, т.к. недолік вільного місця для циркуляції повітря може призвести до збоїв у роботі холодильного агрегату;
- Не встановлювати столи друг на друга;
- Не встановлювати холодильний стіл в пожежо-вибухонебезпечних зонах;
- Оберігайте холодильний стіл від можливих ударів миючими машинами і вантажними візками.
Для правильної роботи холодильного агрегату необхідно забезпечити достатню вентиляцію приміщення, в том числі в неробоче час.
- МІНІМАЛЬНЕ ВІДСТАНЬ ВІД СТІН
Щоб гарантувати правильну роботу обладнання і вільну циркуляцію повітря, необхідно при установці обладнання забезпечити МІНІМАЛЬНІ зазори між обладнанням і стінами приміщення, а саме: 60 см перед передній вентиляційної ґратами електромотора холодильного агрегату і 10 см від задньої і бічний стінок обладнання до стіні приміщення.
Повітрозабірні отвори, розташовані в нижній частині холодильного столи з вбудованим холодильним агрегатом, повинні бути постійно відкриті забезпечення правильною циркуляції повітря. Не можна блокувати або загороджувати ці отвори. Зокрема, не слід складувати будь-які предмети чи матеріали навколо периметр холодильного столу. Підвищення температури у приміщенні або нестача повітря для охолодження конденсатора можуть знизити ефективність холодильного столу, що, у свою черга, може викликати збільшення енергоспоживання і псую харчових продуктів.
- ВСТАНОВЛЕННЯ СКЛО, ОСВІТЛЕННЯ, АКСЕСУАРІВ
Встановивши і вирівнявши холодильний модуль (як вказано в п. 2.2.3) візьміть тримачі скла у формі півмісяця, виставте їх по гвинтових заклепках у стільниці та зафіксуйте гвинтами М4х12 (Мал. 6а). Після цього встановіть скло (Усе крім верхнього) та зафіксуйте їх за допомогою з'єднувача скла, вкладишів, втулок та гвинтів М4х16 (рис. 6в). За допомогою гвинтів М4 і шайб, виставте стійку освітлення по гвинтовим заклепкам, розташованими в стільниці і зафіксуйте її (Мал. 6б). З'єднайте фронтальне Скло з освітленням та верхнім склом за допомогою з'єднувача скла, гвинтів М4х16, втулок та володарів, виставивши Усе деталі по отвори в стеклах і освітлення. Посередині верхнього скло, з допомогою гвинта М4х16 і гайки М4 з'єднайте освітлення і Скло.
Встановіть кронштейни ґрат на необхідному для Вас рівні та покладіть на них грати, попередньо підігнувши вусики задніх кронштейнів для фіксації полиці (Мал. 6г). на борти скриньки, в пази вставте перемички. Пази розташовані таким чином, щоб можна було комбінувати майже всі стандартні гастроємності (крім GN 2/1) глибиною трохи більше 100 мм рис. 6д. Встановіть гастроємність. Підставку для соусів повісьте на дверцятах або на висувну скриньку. Щільне прилягання забезпечать магніти, що будуть між підставкою і дверима/скринькою (Мал. 6е).
- ПІДКЛЮЧЕННЯ До ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ І ВКЛЮЧЕННЯ СТОЛА
Встановлення та підключення обладнання до електромережі повинні виконуватись кваліфікованим спеціалізованим персоналом в відповідно з діючими нормами електробезпеки. Виробник не несе відповідальності за наслідки недотримання норм електробезпеки.
Електрична схема холодильного столу наведено на Мал. 4.
Перед тим, як підключати холодильний стіл до електричної мережі, необхідно ретельно вимити Усе поверхні і елементи теплою водою з застосуванням миючих коштів м'якого дії і витерти м'якою серветкою. (Увага! Слід дотримуватися інструкції по очищення обладнання, наведені далі.)
Щоб правильно підключити холодильний модуль до електричної мережі, необхідно: У точці подачі електропостачання повинні бути встановлені захисні пристрої (диференціальний вимикач, ПЗВ або елементи захисту від перепадів, коротких замикань, перевантажень) відповідні споживаної потужності обладнання (Див. табл. з тех. даними)
- Переконатися в тому, що напруга в точці подачі варіює в межах ±10% після включення компресора.
- Згідно нормам електробезпеки, холодильний модуль повинен бути заземлений.
- Устаткування має кабель живлення з проводом та контактом заземлення у вилці. Виделка повинна бути надійно вставлена в розетку, яка належним чином встановлена і заземлена.
Неправильне використання контакту заземлення може привести до поразку електричним струмом.
- У уникнення можливих ризиків, для заміни силового кабелю або пошкодженого компресора необхідно звернутися до кваліфікованому спеціалісту.
- Крім того, не рекомендується використовувати які або електричні прилади во внутрішніх камерах холодильного фони.
- ВКЛЮЧЕННЯ ХОЛОДИЛЬНОГО СТОЛА
Перед тим, як вмикати холодильний стіл, необхідно виконати наступні умови:
- Перевірити стан корпуси, стільниці та ін. поверхонь, переконатися
в тому, що вони не були пошкоджено при перевезення. У випадку виявлення ушкоджень необхідно терміново сповістити про цьому постачальника.
- Встановити стіл на рівну поверхня, при необхідності відрегулювати ніжки.
- Виконати загальне заземлення фони. Підключити стіл до електромережі.
- увімкнути головний вимикач на блоці управління.
- Перше включення холодильного столу повинно здійснюватися кваліфікованим персоналом.
Після підключення холодильного столу до електричної мережі (у відповідно з вищенаведеними інструкціями) можна, можливо увімкнути обладнання, натиснувши відповідний вимикач.
- Скласти “Акт пуску вироби в експлуатацію.”
УВАГА! Перед тим, як завантажувати в холодильний модуль харчові продукти, необхідно почекати, поки температура всередині модуля не опуститься до рівня, заданого за допомогою панелі керування. Не слід встановлювати робочу температуру нижче допустимою температури для холодильного обладнання (0 ° С).
- РЕГУЛЮВАННЯ РОБОТИ ХОЛОДИЛЬНОГО Модуль
Регулювання органів управління роботою холодильного модуля повинна проводитися тільки фахівцями монтажних організацій .
- Підтримка необхідної температури в охолоджуваному обсязі забезпечується контролером температури через датчик температури Т1 (рис.4), налаштування необхідного режиму проводитися в відповідно з вказівками інструкції на прилад, що постачається з холодильним обладнанням.
- Холодильний модуль працює на стандартною програмі АР2 зі зміною наступних параметрів:
Установка r00 - 2°C Диференціал r01 - 4°C
Інтервал розморожування d03 - 12 годин Макс. час відтаювання d04 - 30 хвилин
Температурний режим роботи модуля - +2...+6°C
- Оттайка повітроохолоджувача Виготовляється автоматично і забезпечується во час зупинки холодильного агрегату.
- Після закінчення встановлення та регулювання холодильного столу на температурний режим, організацією, що виробляла встановлення, оформляється «Акт пуску вироби в експлуатацію».
- ПОРЯДОК ЗАВАНТАЖЕННЯ ХОЛОДИЛЬНОГО СТОЛА ПРОДУКТАМИ
При завантаженні холодильного столу продуктами необхідно виконати наступні вимоги:
- Стіл повинен бути встановлений на рівній горизонтальну поверхню;
- Перед початком роботи перевірити гігієнічний стан столу холодильного. Усе поверхні повинні мати чистий вид;
(розділ 2.5. Експлуатація холодильного столу і порядок миття)
- Залишати відстань між продуктами для забезпечення нормальною циркуляції повітря;
- Завантаження продуктами повинна здійснюватися таким чином, щоб забезпечити їх правильну ротацію;
- Не поміщати в холодильний модуль продукти, які мають температуру більше високу, чим температура в холодильному обсязі;
- Час виходу на режим холодильного модуля – не понад 30 хв.;
- Після виходу на режим холодильного модуля зробити закладку продуктів;
- Продукти при зберіганні протягом декількох днів поміщайте в охолоджуваний Об `єм, упакованими в целофан, поліетиленову плівку або вологонепроникну папір;
- Продукти, що мають сильний запах або легко вбирають запах (сир, риба, вершкове масло та ін) повинні бути ізольовані один від одного – загорнуті в целофан, поліетиленову плівку, вологонепроникну папір або спеціальні контейнери;
- Рідини зберігайте тільки в закритою посуді;
- Не дозволяється завантажувати гарячі продукти в холодильний стіл. Усе продукти, завантажувані в холодильний стіл, повинні бути попередньо охолоджені.
- ЕКСПЛУАТАЦІЯ ХОЛОДИЛЬНОГО Модуль І ПОРЯДОК МИЙКИ
- У процесі експлуатації холодильного модуля рекомендується постійно контролювати температуру в охолоджуваному обсязі за показаннями табло контролера температури. У разі не забезпечення заданого режиму викликати сервісного фахівця центру. При цьому необхідно вжити заходів щодо уникнення псування продуктів – перемістити їх з модуля холодильного в інше сховище.
- Холодильний модуль необхідно тримати у постійній чистоті. В процесі експлуатації необхідно виконувати санітарну обробку, миття холодильного столу, при цьому перед проведенням цієї операції необхідно відключити обладнання від електромережі.
2.5.3 Для мийки і очищення холодильного столу можна, можливо використовувати тільки теплу воду, миючі засоби м'якого дії, м'які тканини і губки.
Мийка і знежирення робочої поверхні 2 (Рис.1а) холодильного столу проводитися щодня по закінченню роботи (Зміни).
Миття холодильного столу проводитися в наступній послідовності:
- Сполоснути теплою водою (45 ... 50 ° С);
- Помити з допомогою щіток миючим розчином;
- Сполоснути теплою водою (45...50°С) до повного видалення залишків миючого розчину;
- Продезінфікувати розчином дезінфекторів з допомогою щіток;
- Сполоснути холодною водою до видалення запаху дезінфікуючого засоби;
- Після мийки стіл насухо витерти тканиною або м'якою серветкою.
Забороняється обробляти елементи холодильного модуля струменем води під тиском, так як це може пошкодити електричне обладнання.
Забороняється використовувати для очищення обладнання з нержавіючої стали металеві інструменти, абразивні матеріали (тверді дрібнозернисті речовини) та такі губки, які будуть дряпати поверхня (тверді щітки).
Забороняється використовувати миючі засоби, які у своєму складі містять хлориди, укус, гідроксид натрію, абразивні речовини, пісок і агресивні кислоти.
Якщо холодильний модуль призначений для зберігання м'яса, ковбаси, молочних продуктів і т.д., то з метою запобігання розмноженню бактерій необхідно очищати внутрішні (завантажувальні) камери столу не рідше одного рази в тиждень.
- Періодично, раз на місяць, необхідно повністю відключати холодильний модуль від електричної мережі та звільняти від продуктів для проведення генерального чищення та зняття можливих утворень льоду.
Увага! У процесі очищення холодильного модуля необхідно використовувати захисні рукавички.
Увага! Необхідно стежити, щоб у процесі очищення не пошкодити і не погнути заслінки випарника і трубки холодоагенту.
Увага! У цілях безпеки не слід дозволяти дітям грати з обладнанням.
Холодильний модуль призначений для нетривалого зберігання харчових продуктів при температурі, необхідною для їх збереження.
Увага! Не слід перевантажувати холодильний модуль, особливо верхні полиці, розташовані на шляхи циркуляції холодного повітряного потоку з випарника.
- Нарізане м'ясо, ковбасу і дозрілий сир краще укладати на ґрати. Це допоможе покращити умови для циркуляції повітря і збереже продукти свіжими.
- Ніколи не ставити в холодильний модуль теплі страви і рідини.
- Для зберігання продуктів живлення і рідин, для збереження ароматів продуктів і для уникнення перемішування запахів у холодильному столі використовувати герметично що закривається посуд.
- Під час укладання продуктів у холодильний модуль слід звертати увагу на те, щоб між внутрішніми стінками та продуктами була відстань з метою забезпечення вільною циркуляції холодного повітря всередині холодильного обсягу.
- У разі раптової перерви в подачі електричного струму, якщо є можливість, відкривати двері та/або ящики, щоб уникнути втрати холодного повітря.
- З метою скорочення втрати холодного повітря двері/ящики слід відкривати на максимально короткий час, і не рекомендується відкривати їх занадто часто.
- Споживач на місці експлуатації забезпечує чистоту повітря в робочої зоні холодильного модуля по ГОСТ 1.005 і освітленості по чинним СНіП.
З метою підтримки оптимальних кліматичних умов в приміщенні необхідно передбачати вентиляцію/кондиціювання повітря.
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНОГО Модуль
- Регламентоване технічне обслуговування і поточний ремонт проводяться по заздалегідь складеному річному графіку з метою забезпечення працездатності або
справності вироби при використання його по призначенню.
- Структура ремонтного циклу передбачає наступні види робіт:
- Технічне обслуговування (ТО) через 1 місяць;
- Поточний ремонт (ТР) через 12 місяців.
- Перед початком технічного обслуговування персоналом торговельного підприємства здійснюється підготовка холодильного модуля. Підготовка включає в себе чистку та миття обладнання, забезпечення вільного доступу до обладнання для виконання робіт.
- Список і зміст робіт, виконуваних при технічному обслуговування і поточному ремонт, наведено в таблиці
Перед проведенням будь-яких робіт по технічному обслуговування хот дог модуль і конденсаторний блок повинні бути повністю відключені від мережі. Роботи з технічного обслуговування повинні виконуватись лише кваліфікованим технічним персоналом.
- ПЕРІОДИЧНІ ПЕРЕВІРКИ
Холодильний модуль повинен не рідше одного рази в рік оглядатися кваліфікованим спеціалістом з проведенням наступних перевірок:
- робота системи слива конденсату;
- відсутність протікання газу-холодоагенту і робота холодильного агрегату;
- безпека електричної системи;
- працездатність ущільнень дверей і ящиків, густина закриття дверей і ящиків;
- очищення конденсатора холодильного агрегату.
- ЗАМІНА КОМПРЕСОРА/ХОЛОДАГЕНТА
При заміні компресора внаслідок поломки або по інший причини необхідно попередньо злити холодоагент та олію. При цьому слід вжити всіх необхідних заходів, щоб не допустити влучення цих речовин в навколишню середу.
- ОЧИЩЕННЯ КОНДЕНСАТОРА ХОЛОДИЛЬНОГО АГРЕГАТА
Вбудований холодильний агрегат розташований внизу столу приблизно посередині.
УВАГА! У процесі очищення конденсатора необхідно використовувати захисні рукавички.
Перед проведенням будь-яких робіт з очищення, холодильний стіл і вбудований холодильний агрегат повинні бути повністю відключені від мережі.
Для очищення конденсатора рекомендується звернутися до спеціалізованому персоналу.
Регулярна очищення конденсаторного блоку є необхідним умовою його тривалою і ефективної роботи Періодичність очищення у великій ступеня залежить від умов навколишнього середовища у місці установки обладнання.
Також рекомендується продувати конденсатор у напрямку зсередини назовні. Якщо це неможливо, слід очистити зовнішні поверхні конденсатора щіткою (пензликом) з довгим ворсом.
Необхідно прийняти Усе заходи обережності, щоб не пошкодити контур циркуляції холодоагенту.
Не слід торкатися до тепловому елементу столу, так як є ймовірність, що він ще не охолонув після попереднього циклу роботи. Перед проведенням будь-яких робіт з очищення або технічного обслуговування необхідно почекати, поки тепловий елемент охолоне до потрібної температури.
3.8. ЗАХОДИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПІД ЧАС ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.
- Переодично слід перевіряти, не пошкодився чи мережевий кабель. Забороняється
користуватись холодильним обладнанням при пошкодженому мережевому кабелі.
- Перед очищенням, а також перед проведенням ремонтних робіт вимкнути подачу струму в модуль і дати йому охолонути.
- При ушкодженнях і перебоях зверніться до постачальнику.
- Роботи по ремонту і догляду повинні Виготовляється тільки кваліфікованим персоналом і повинні використовуються тільки оригінальні запасні частини і приладдя.
ПЕРЧЕНЬ РАБОТДЛЯТО, МОЖЛИВЕНІ СПРАВНОСТІ І СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ
ПЕРЕЛІР РОБІТ
Примітка: Поточне технічне обслуговування обладнання на місці експлуатації КОРИСТУВАЧ виробляє силами кваліфікованого працівника* (призначеного наказом КОРИСТУВАЧА), або оформляє договір зі спеціалізованою організацією.
*Під кваліфікованим працівником слід розуміти обличчя, має відповідний допуск.