Електромеханічне обладнання для піцерії. Частина 1.

Електромеханічне обладнання для піцерії. Частина 1. В даний час піца входить в число демократичних продуктів харчування. Згідно зі статистикою її вживання з кожним днем зростає. А відповідно збільшується кількість походів людей в такі спеціалізовані заклади, як піцерія.

Для того, щоб ресторан користувався попитом дуже важливо не тільки смачно готувати подібну італійську страву, але і виробляти швидкість процесу приготування. А це дозволяє зробити якісне електромеханічне обладнання .

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент кухонного обладнання для піцерій , яке в значній мірі полегшує ручну роботу. В першу чергу варто поговорити про нарізку. Для неї в більшості випадків застосовується таке пристосування як гастрономічний слайсер . Ця машина з великим успіхом виконує делікатну роботу по нарізці шматків м'яса, а також інших ковбасних виробів. Вона нарізає тонкими шарами, що дозволяє не тільки красиво оформлювати страву, але і економно розподіляти продукти.

Ціна на таке обладнання досить невисока. В середньому вона починається від 25 євро.

Другим продуктом, який є важливим інгредієнтом в будь-який піці - це, звичайно ж, сир. Для полегшення натирання існують так звані «strong> сиротерки . Розрізняють такі пристрої для натирання твердих і м'яких видів сирів.

Перша сиротерка подрібнює в основному сир пармезан. Цей продукт дуже часто входить до складу, як піци, так і інших традиційних страв. Купівля представленого обладнання досить доцільна. Вона забезпечує і швидкість, і зручність і естетичний вигляд майбутньої страви. До того ж пристрій може похвалитися невисокою вартістю, в межах 200 євро.

Друга сиротерка в основному виконує роботу по нарізування сиру "біла моцарелла" (м'який різновид). Машина потужна за своєю природою і ефективна. Але в наших піцеріях вона досить рідко використовується, так як вартість висока. Майстри замінюють цей сир іншими, більш рентабельними, які знижують собівартість страви. При цьому слід все ж відзначити ціну пристрою. В середньому вона становить 1200 євро.

Незамінним інгредієнтом в піці є овочі. Для їх нарізки призначені Міксери машини . Плюс їх у тому, що вони універсальні і високопродуктивні. Вони здатні подрібнювати як овочі, так і фрукти, коренеплоди і навіть ковбасні продукти.

Для того, щоб зрозуміти всі тонкощі і особливості даного пристрою, розглянемо овочерізку на прикладі французького виробника Robot-Coupe . В першу чергу варто відзначити, що набір містить велику кількість дисків-ножів. Їх більше 45-ти, а деякі навіть можна комбінувати і отримувати нові типорозміри нарізки.

Далі буде ...