Що потрібно знати, перш ніж придбати вакуумний пакувальник

Будь-який бізнес, пов'язаний з обробкою харчової продукції, рано чи пізно стикається з проблемою упаковки. Актуально це не тільки для великих виробничих цехів, але й для невеликих сегментів, наприклад ресторанів та кафе. Сьогодні великою популярністю користуються послуги доставки їжі та приготування різноманітних страв на виніс. Крім того залишки сировини також потребують правильного зберігання. Ви не знаєте, як вибрати і де купити вакуумний пакувальник, Київ – ваше місто? Тоді наступна інформація для вас.

Перш ніж вирушити в магазин або оформити замовлення на обладнання даного типу, важливо детально вивчити відмінності різних моделей та нюанси роботи пристроїв. Пам'ятайте, мало вакуумний пакувальник купити, знадобляться так само витратні матеріали – контейнери та пакети.

  • Більшість моделей мають у базовій комплектації набір витратних матеріалів. Але, якщо йдеться про промислове виробництво, купувати пакети та контейнери доведеться регулярно.
  • Щодо вибору витратних матеріалів, важливо оцінити їхню сумісність із наявним пакувальним пристроєм. Пакети бувають дво- або тришарові, при цьому врахуйте, що якщо внутрішні шари з лавсану або аналогів, то температуру запаювання можна зменшити.
  • З обережністю варто вибирати розмір пакетів для упаковки продуктів неправильної форми. У вакуумі плівка щільно обтягне запечатаний предмет, краї можуть виявитися нерівними та непривабливими.

Пристрої для вакуумного пакування можуть мати також і додаткові функції. Деякі мають щадну програму запаювання, а також можуть похвалитися регулятором процесу пакування. Для пакетів і відсіками для зберігання витратних матеріалів, це дуже зручно - не доведеться облаштовувати окреме місце для розміщення допоміжних аксесуарів поблизу вакуумної машини. При виборі конкретної моделі зверніть увагу на панель управління. >

Вакуумна упаковка контейнерів

Якщо обладнання буде розміщуватися безпосередньо у виробничому цеху, на увагу заслуговує і стійкість корпусу до забруднень. Бажано вибрати пакувальник, що має знімні панелі, виконані з матеріалу, що легко піддається очищенню, добре витримує механічні дії та перепади температури.