Їдальня м.Харків

Їдальня м.Харків Їдальня м.Харків Їдальня м.Харків Їдальня м.Харків Їдальня м.Харків Їдальня м.Харків

 Їдальня м.Харків

"Фуд Еквіп" - провідний виробник обладнання для кухонь, спільно з благодійним фондом у Харкові, представляють новий проект - сучасну та енергозберігаючу кухню для їдальні. Основною метою проекту є допомога людям, які залишилися без житла або опинилися у скрутній ситуації. Компанія "Фуд Еквіп" поставила собі завдання встановити сучасне обладнання з максимальною можливістю приготування великої кількості страв. Використовуючи свій багатий досвід та знання в галузі кулінарії, фахівці "Фуд Еквіп" успішно впоралися з поставленим завданням та реалізували проект.

Наша компанія надала технічне завдання підготовки комунікацій для подальшого монтажу професійного обладнання, що забезпечило його безперебійну роботу. Крім того, всі меблі для кухні були виготовлені з нержавіючої сталі компанією "Фуд Еквіп" відповідно до проекту розстановки, що забезпечує гігієнічність та довговічність використання.

Цей проект дозволив надати допомогу багатьом нужденним людям у Харкові. Якщо ви шукаєте професійне обладнання для своєї кухні, звертайтеся до "Фуд Еквіп". Ми гарантуємо якість нашої продукції та послуг, щоб задовольнити усі ваші потреби. Залишіть заявку на нашому сайті вже сьогодні!

Потрібна консультація щодо комплексного оснащення обладнанням?

Залишіть нам свій номер. Ми вам передзвонимо.

Інші проекти