Їдальня м. Кропивницький

Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький Їдальня м. Кропивницький

Їдальня м. Кропивницький

Компанія Фуд Еквіп успішно розробила проект кухні для столової фабрики у місті Кропивницький. Завдання полягало у створенні невеликого цеху для приготування гарячих страв та мийних центрів. Наші досвідчені фахівці уважно вислухали побажання замовника та змогли реалізувати проект у повній відповідності до заданих вимог.

Однією з особливостей даного проекту є невелике приміщення, яке було максимально використане нашими фахівцями. Завдяки ретельній роботі з проектування та розстановки обладнання вдалося забезпечити максимальну функціональність та ефективність кухні.

Ми також надали технічне завдання для підготовки комунікацій, які необхідні для подальшого монтажу професійного обладнання. Всі меблі, виготовлені для кухні, були виконані з високоякісної нержавіючої сталі компанією Фуд Еквіп згідно проекту розстановки.

Результатом нашої роботи став чудово обладнаний цех для приготування гарячих страв та мийних центрів, який служитиме фабриці довгі роки. Ми раді допомогти нашим клієнтам у створенні ідеальних умов для роботи на кухні, і впевнені в якості послуг та обладнання, що надаються нами. Якщо у вас є потреба у професійній кухні для вашого бізнесу, зверніться до компанії Фуд Еквіп – ми зробимо все можливе, щоб ваша кухня була ідеально обладнана.

Потрібна консультація щодо комплексного оснащення обладнанням?

Залишіть нам свій номер. Ми вам передзвонимо.

Інші проекти