Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в.

Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в. Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в. Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в. Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в. Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в. Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в.

Кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL. Київ, Проспект Правди 41в.

Кондитерська-кав'ярня HANSEL GRETEL: досконалість у кожному шматочку

Вступ

Кожен заклад, будь то кав'ярня чи кондитерська, прагне надати своїм відвідувачам найвищий стандарт послуг. Саме такий підхід прийняла кондитерська кав'ярня HANSEL GRETEL, звернувшись до професіоналів компанії "Фуд Еквіп" із запитом про допомогу в обладнанні свого закладу.

Вихідні умови

Площа приміщення, де мали створити як кондитерський цех, так і кав'ярню, була обмежена. Попри це замовник мріяв про максимально ефективне використання кожного квадратного метра.

Меблі та обладнання від "Фуд Еквіп"

Фахівцями компанії були розроблені унікальні меблі з нержавіючої сталі: столи, тумби, мийки та навісні полиці. Ці предмети інтер'єру не лише привнесли стильний та сучасний вигляд приміщенню, а й забезпечили максимальну функціональність та довговічність.

Холодильні шафи

Якісне та правильне зберігання продуктів - запорука смачної та свіжої випічки. Холодильні шафи, надані "Фуд Еквіп", гарантували безпеку продукції та її свіжість.

Кухонне обладнання

Для приготування найсмачніших десертів та напоїв було обрано індукційні плити, конвекційні та мікрохвильові печі. Міксер планетарний став незамінним помічником у створенні кремів та тіста.

Висновок

Завдяки професійному підходу та високій якості обладнання від компанії "Фуд Еквіп", кондитерська-кав'ярня HANSEL GRETEL змогла реалізувати свою місію та запропонувати відвідувачам неперевершений смак та атмосферу затишку. Кожен елемент інтер'єру та техніки був продуманий до дрібниць, забезпечуючи неперевершений стандарт обслуговування.

Потрібна консультація щодо комплексного оснащення обладнанням?

Залишіть нам свій номер. Ми вам передзвонимо.

Інші проекти