Процес установки пароконвекційну печі

Головне правило установки наступне: розпаковування, монтаж та випробування апарату повинно проводитись компетентними фахівцями з монтажу та ремонту технологічних видів обладнання.

Після того, як пароконвекційна піч буде доставлена ​​на місце, варто пам'ятати, що якщо вона перевозилася в зимових умовах або просто зберігалася в дуже холодному приміщенні, перед тим, як включити апарат, потрібно потримати його в температурних умовах близьких до кімнатних протягом 6 годин.

Для того, щоб уникнути накопичення пари в кімнаті, варто розмістити пароконвектомат у місці, яке добре провітрюється або розташовується прямо під парасолькою для очищення повітря, якщо, звичайно ж, є така можливість.

Регулювальні ніжки передбачають можливість встановлення пароконвекційної печі у вертикальному положенні на висоті, яка є найбільш зручною для користувача. Варто знати, що відстань від печі до стіни або іншого кухонного обладнання повинна становити не менше 100 метрів.

Також дуже важливо запам'ятати те, що з того боку, де розташовується панель керування приладом, заборонено встановлювати теплонагрівальні прилади (плити, жарові поверхні тощо). Такі прилади повинні розташовуватися на відстані, що має становити приблизно 100 метрів.

Порядок встановлення пароконвекційної печі такий:

  1. Зняти з усіх поверхонь пароконвекційної печі всі захисні плівки.
  2. Здійснити встановлення пароконвекційної печі у вибраному місці.
  3. Здійснити регулювання ніжок так, щоб усі робочі поверхні перебували в горизонтальному положенні.
  4. Здійснити підключення пароконвекційної печі до мережі. Варто пам'ятати, що згідно із законодавством та прийнятими нормативами, проводити встановлення такого обладнання має лише уповноважена на це спеціальна служба.

Підключення пароконвекційної печі до мережі дуже важливо враховувати допустиме навантаження на електричну мережу. Підключення та монтаж проводяться так, щоб був відсутній доступ до провідних струмів частин апарату. Доступ до струмопровідних частин повинен проводитись лише з використанням спеціальних інструментів. Пароконвекційна піч повинна бути надійно заземлена провідником, що знаходиться в шнурі живлення.

Необхідно провести ревізію безгвинтових та гвинтових затискачів, а у разі виявлення ослаблених з'єднувальних пристроїв електричного ланцюга пароконвекційної печі, їх необхідно підтягнути до допустимого рівня контактного тиску.

Вентилятор повинен обертатися проти годинникової стрілки. У тому випадку, якщо виявляється невідповідність обертання, необхідно поміняти два фазні дроти на клемному блоці. Також необхідно перевірити опір ізоляції пароконвекційної печі. Норма має бути не менше 2 Мом.

Спеціаліст підводить від розподільного щита на клемний блок через автоматичний вимикач. Вимикач повинен мати комбінований захист ВАК-4. Усі робочі характеристики мають бути зазначені у паспорті пароконвекційної печі.

Вимикач повинен гарантувати відключення кожного полюса від мережі живлення пароконвекційної печі. Між контактами має бути проміжок не менше 3 мм.

Після того, як би проведено монтаж обладнання, потрібно переходити безпосередньо до запуску печі. Для першого запуску пароконвекційну піч потрібно поставити в режим конвекції та встановити температуру 100 градусів. Після цього, протягом 1,5 – 2 годин необхідно проводити сушіння ТЕН. Після цього потрібно перевірити апарат щодо витоку та зниження ізоляції. Витоки не повинні бути вищими за 9 мА при робочих температурах і 18 мА при «холодному» режимі. Для того, щоб вирівняти потенціали, є спеціальний затискач, який позначається як «еквіпотенційність».

Через різьблення Г 3/4", за допомогою гнучкого шланга, потрібно проводити підключення пароконвекційної печі до системи водопостачання. На вході встановлюється спеціальний фільтр, головна мета якого пом'якшити воду.

Наступним кроком стане встановлення душового пристрою та підведення до нього води.

Порядок дій у цьому випадку є таким:

  1. Відкинути кришку
  2. Дістати душовий пристрій
  3. Приєднати його до запобіжного крана
  4. Провести, за допомогою гвинтів, установку кронштейна

До системи водопостачання кран підключається за допомогою різьблення Г1/2''. Особливу увагу варто приділити тому, що коли пароконвекційна піч довгий час перебуває у вимкненому стані, рекомендовано закривати запобіжний кран.

У тому випадку, якщо центрального водопроводу немає, допускається можливість встановлення ємності з водою на рівні двох метрів від ніжок. Вода в цій ємності повинна бути прокип'ячена, і її повинна бути не менше 15 літрів. Зверніть увагу на те, що для коректної роботи в більшості режимів дуже важливо здійснювати контроль рівня води.

Після того, як будуть виконані всі ці дії, пароконвекційну піч можна здавати в експлуатацію, що оформляється за встановленими формами.