Професійний фаст-фуд

Ритм життя в місті змушує людей харчуватися "на ходу". Це дало поштовх для нескінченного зростання популярності фаст-фудів, які завжди готові нагодувати смачно і швидко. Кожен фаст-фуд має своє меню, виходячи з чого і формується його технічне оснащення. Професійна кухня будь-якої точки швидкого харчування має потребу не тільки в тепловому і технологічному обладнанні, але ще і в професійній посудомийній машині.

А ось історія фаст-фудів говорить, що крім «McDonald's», що продає спочатку саме гамбургери, була дуже популярна і мережа «KFC», головною фішкою якої було хрустке соковите курча в паніровці. І навряд чи б «KFC» так прославилися, якби у них на кухні не було електрогриля для кафе. Саме він допомагає готувати у великому обсязі курячі ніжки і хрусткі крильця.

Оснащення фаст-фудів

Сьогодні такі точки громадського харчування відносять до самого вигідного вкладення грошей. І це не дивно, адже прибуток в таких місцях досить високий, а ось вкладення мінімальні. Перш ніж думати про комплект обладнання, потрібно визначитися з меню. Але все ж для будь-якого фаст-фуду потрібна таке обладнання:

 • грилі для курей;
 • овочерізки;
 • млинниці;
 • фритюрниці;
 • сиротёркі;
 • слайсери;
 • пароконвектомати;
 • куттери;
 • теплові вітрини;

Для організації роботи на високому рівні, правильний підбір обладнання просто необхідний. Тому вибираючи оснащення, потрібно пам'ятати декілька правил:

 • продукти харчування потрібно завжди зберігати в спеціальному місці, тому будуть необхідні теплові вітрини, холодильні та морозильні установки, що охолоджуються стелажі;
 • швидке обслуговування в фаст-фуді - це його основа, тому без апаратів для приготування порційних продуктів (сосисок, курей, пончиків і т.д.) теж не обійтися;
 • а щоб персонал працював швидко і якісно, знадобитися високопродуктивна техніка, а також прилади, призначені для швидкого подрібнення: міксери, сиротерки, куттери і ін .;

Вибираючи, головне пам'ятати, що все обладнання повинно бути компактним, надійним, ергономічним, високоякісним, простим в експлуатації і продуктивним.

Ну а як можна уявити фаст-фуд без картоплі фрі? Для його приготування потрібно фритюрница і електрична картофелечистка. Фритюрниці ділять на підлогові і настільні, а також на газові та електричні. Однак, це обладнання забезпечить не тільки картоплею. Фритюрниця працює при температурі 60 °С - 200 °С і може служити для приготування курячих ніжок, крилець і чебуреків. А ось щоб радувати відвідувачів гарячими хот-догами, знадобитися гриль для обсмажування сосисок. Кращим варіантом буде карусельний гриль, який має спеціальну полицю для розігріву булочок.

Піца - ще одна страва, яку люблять усі та кожен, тому на кухні обов'язково повинно бути обладнання для її швидкого приготування. Для тіста: тістоміс, тістороскатка і професійна піч для піци. Для виготовлення і зберігання начинки: овочерізка, сиротерка, вітрина для зберігання начинки і ін. Не обійтися і без виробничого столу для кафе. Щоб готувати млинці з соковитою і смачною начинкою, потрібна млинниця. Вони існують з однієї або двома жарочними поверхнями.

Сендвічі - ще одна невід'ємна частина меню фаст-фуду. Швидко підготувати інгредієнти допоможе кутер, слайсер і овочерізка. Цей же набір стане необхідним і для топінгів. Ціни на дане устаткування завжди доступні, що дозволяє оснастити будь-яку точку швидкого харчування без особливих витрат. А ось хороше обладнання допоможе зробити заклад популярним і улюбленим.

На сторінках каталогу представлено все, що потрібно для успішного фаст-фуду: млинниці, грилі, шашличниці, фритюрниці, фрізери, охолоджувачі соку і багато іншого. А консультанти компанії допоможуть розібратися в достатку техніки і вибрати те, що ідеально підійде саме для вашого закладу.