Професійні посудомийні машини

Помити посуд?

Професійна кухня вимагає від обладнання дотримання жорстких стандартів. Гігієнічних, технологічних та стандартів безпеки. Саме тому розвиток техніки дозволив створити посудомийні машини, які забезпечують якісне та швидке очищення посуду. Це дозволяє економити на зарплаті посудомийника, на споживанні води та миючих засобах, також значно збільшується швидкість та якість миття.

Робота посудомийної машини

Перед тим, як посуд завантажується в посудомийну машину, необхідно очистити її від залишків їжі. Через те, що посуд обливається окропом, залишки їжі можуть прикипіти до посуду і потім очистити його буде дуже складно.

Далі посуд миється за допомогою дуже сильних та їдких хімічних засобів. Їх використання дозволяє видалити всі види забруднень із посуду. Потім посуд ополіскується для остаточного очищення та для того, щоб змити хімію. У деяких моделях посуд наприкінці миття обдається гарячим повітрям для сушіння. Посуд закріплюється в касеті, стандартні касети мають розмір 500х500 мм, однак є нестандартні розміри до різних машин.

Економічно вигідно використовувати машину в місцях з високою прохідністю, якщо циклів миття потрібно більше 5-ти за зміну. Наприклад, посудомийна машина для їдальні життєво необхідна, тому що там зазвичай проходить за зміну величезна кількість відвідувачів. Також актуальна посудомийна машина для ресторану, якщо він обслуговує досить багато столів.

Види машин

Види посудомийних розрізняють залежно від типу завантаження: тунельні, посудомийні машини фронтальні та купольні. Також існують спеціальні стаканомийні машини.

  • Купольні посудомийні машини застосовуються для миття тарілок, склянок, наплитного посуду приладів та підносів. Дуже простий принцип завантаження - кожух піднімається, завантажується касета з брудним посудом, після опускання кожуха починається миття. Відразу за кілька хвилин можна вивантажувати чистий посуд і продовжувати роботу.
  • Посудомийна машина фронтального завантаження зручна тим, що її можна встановити під барну стійку чи під стіл. Посуд завантажується передньо через дверцята. Фактично, машина посудомийна фронтального типу зручна саме своїми компактними розмірами, що дозволяють заощаджувати простір.
  • Туннельні посудомийні машини необхідні там, де потрібно мити багато посуду, наприклад, у їдальнях або готелях з великою кількістю номерів. Такі машини займають багато місця, а посуд у них рухається по стрічці, де касети з брудним посудом запускаються в одному місці, а за кілька хвилин виходять чистими, сухими та готовими до використання.

Де купити

Купити посудомийні машини можна у постачальників професійного обладнання.Складні моделі збираються на фабриках під клієнта, і їх потрібно замовляти заздалегідь. Проте найходовіші та найпопулярніші моделі завжди є на складі в наявності.

Сучасний ритм вимагає від професійної кухні високої швидкості одночасно з якістю, оскільки величезна кількість пропозицій завжди дає можливість споживачеві вибрати іншу точку живлення. Саме тому чітка, злагоджена робота персоналу на кухні сьогодні немислима без якісної посудомийної машини.