Устаткування для виробництва молочних коктейлів
Молочний коктейль є найулюбленішим і найкориснішим напоєм серед дітей та дорослих. Саме такий молочний напій має великий попит у дитини в кафе, барі, ресторані, піцерії та інших закладах громадського харчування.
Для того щоб зробити молочний коктейль самому Потрібно мати професійне обладнання. За допомогою цього обладнання полегшується приготування напою, покращується смак. Також якісний та смачний напій привертає увагу клієнтів. Для приготування молочного коктейлю потрібний міксер. Але їх є безліч різновидів, і всі вони призначені для певних цілей. Є спеціальні міксери для приготування молочного коктейлю, але вони бувають різних видів. Класифікацію таких міксерів можна провести за швидкістю обертання. Відповідно до неї виділяють:
- Міксери, що мають низьку швидкість (8 тис. об/хв;)
- Міксери, які мають середню швидкість (10 тис. об/хв;)
- Міксери з високою швидкістю (12 тис. об/хв;)
Від швидкості обертання насадок міксера залежить вміст коктейлю, його легкість, легкість та ніжність, тому швидкість є одним із найважливіших критеріїв при виборі міксера.
Також міксери бувають підлогові та настільні.Підлога є більш потужною і призначена для приготування великої кількості коктейлю. Такий вид міксерів відмінно підходить для закладу з великою відвідуваністю, наприклад піцерія, їдальня. Настільні міксери більш мініатюрні. За один раз вони можуть змішати невелику кількість коктейлю. Такі міксери найбільше підходять для невеликих барів і кафе. Їхня перевага полягає в тому, що можна приготувати стільки напою, скільки необхідно для присутніх клієнтів.
Важливою деталлю в міксері є насадки. Вони також бувають кількох видів. Можна зустріти такі насадки:
- Плоский бітер.
- Дротовий віночок.
- Крюк.
Застосування тієї чи іншої насадки залежить від виду молочного коктейлю, його консистенції, ніжності, легкості. Найголовніше – правильно доглядати насадки, щоб вони забезпечували роботу міксера протягом тривалого періоду часу. Наприклад, рекомендується промивати насадки після кожного приготування напою.
Не менш важливим критерієм при виборі міксера для молочних коктейлів є обсяг чаші. Найпоширенішими є чаші об'ємом від одного до трьох літрів. Все залежить від призначення коктейлю. Якщо планується готувати напій будинку для сім'ї, то чудово підійде невеликий обсяг міксера. Якщо ж планується приготування напою для великої кількості людей, краще використовувати велику чашу.
Міксери розрізняють і за матеріалами, з яких вони виготовлені. Це може бути пластик або метал.
Для організації невеликого фреш-бару потрібно:
- Міксер для молочного коктейлю https://food-equip.com.ua/ua/shop/product/mikser-dlya-molochnyx-koktejlej-sirman-sirio-1
- Соковитискач https://food-equip.com.ua/ua/shop/product/sokovyzhimalka-dlya-citrusovyx-apollo-eso-sirman
- Мінібар https://food-equip.com.ua/ua/shop/product/shkaf-holodilnyiy-frs-140r-turbo-air
Мінімальний розмір інвестицій для організації фреш-бару – від 6000 грн.