Морозильні ларі

Купити морозильні ларі за найкращою ціною

Скриня морозильна CF200F ITALFROST (Росія Італія) Ларі морозильні - обладнання, створене виробником для збереження, в тому числі для презентації різної продукції. Холодильні ларі займають відносно невелику площу, в сукупності з цим, мають значним внутрішнім об'ємом і дають можливість оптимально організувати зберігання запасів товару магазину або торгівельної точки. Існує ще один безперечний позитивний момент даного холодильного обладнання - абсолютно нескладна в монтажі і підключенні, а значить немає необхідності залучати висококваліфікованих фахівців.

В ряді базисних параметрів, на які треба звернути увагу при виборі скрині морозильного, його охолоджуваний об'єм і габаритні розміри, діапазон температур підтримуваних в охолодженому обсязі, електричні параметри, а також кліматичний клас. Температура внутрішнього обсягу у морозильних скринь коливається в діапазоні від -9 до -25 градусів. Залежно від моделі об'єм може набирати від 100 до 700 літрів. Також важливо брати до уваги, що ларі призначені виключно для збереження попередньо замороженої продукції. При заповненні продукція повинна розташовуватися не перевищуючи індикаторну лінію, в разі відсутності такої, продукти необхідно компонувати на відстані не менше ніж десять сантиметрів від кришки.

Прямокутна форма традиційна для скринь, в той же час багато виробників виробляють і кутові моделі , спеціалізовані для розташування на стику двох скринь, що мають стандартну конструкцію.
Кришки морозильних скринь можуть бути як відкидними так і розсувними. А також, вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і відрізняться своєю формою.

Ларі морозильні з глухими кришками

Ларі зазначеного типу призначені для збереження продукції при виразно встановленому температурному режимі, в той же час , для презентації продукції споживачам такі моделі не призначені. Кришки таких скринь, в більшості випадків, створюють з того ж самого матеріалу, що і корпус.
Ларі з глухими кришками за своєю вартістю на порядок нижче, подібного роду моделей зі скляними кришками, це обумовлюється тим, що ларі даної модифікації не використовуються для демонстрації продукції і служать виключно для її збереження.

Ларі морозильні зі скляними кришками.

Такого типу ларі використовуються не тільки для збереження продукції, але і для її презентації, це дає можливість широко використовувати їх всілякими торговими підприємствами. При виготовленні таких скринь використовується загартоване скло для гарантованої безпеки під час експлуатації. У момент механічного впливу скло розламується на дрібні частини. А також, відмінна риса стекол, використовуваних в кришках скринь, полягає в нанесенні на поверхню внутрішньої частини спеціального металевого покриття, яке забезпечує захист від проникнення теплових променів. Скло, що використовуються в конструкціях таких скринь можуть бути різноманітними.

Для створення більш привабливого зовнішнього вигляду морозильних скринь і залучення споживачів на скляні кришки, а також на корпус можливо наносити різні зображення.

Ларі з прямою кришкою.

Такого типу ларі застосовують для оснащеності прилавочних магазинів та інших торгових підприємств. У деяких моделях пряма кришка можлива з нахилом, за рахунок цього створюється більший кут огляду.

Ларі з вигнутою кришкою.

Ларі, модифікація яких передбачена кришка з гнутими стеклами, володіють високими демонстраційними потенціалами , а також викликає інтерес дизайнерським оформленням. Вигнуті кришки скринь можуть бути похилими, або прямими.

Ларі морозильні, виділяються своєю простотою і надійністю в експлуатації, а також цілком доступною вартістю, крайньою необхідністю при оснащенні всіляких закладів громадського харчування, супермаркетів і магазинів.

Купити морозильні ларі за найкращою ціною