Великий вибір м'ясорубок

М'ясорубкаЗараз на ринку з'явилася величезна кількість електромеханічної кухонної техніки для м'яса, завдяки яким приготування фаршу тепер займає зовсім небагато часу. З таким завданням можуть непогано справлятися і кухонні комбайни, проте набагато простіше все ж таки використовувати для цієї мети м'ясорубку, насамперед тому, що саме вона спеціально створена для переробки м'яса у фарш. Якщо правильно підібрати насадки та ножі, то можна з легкістю перекручувати м'ясо навіть із наявністю жилок та хрящів.

Дивлячись на величезний вибір м'ясорубок у магазинах, часом буває дуже важко зупинити свій вибір на якійсь певній моделі. Ми можемо лише розповісти про основні властивості та характеристики, які допоможуть вам підібрати найбільш підходящий варіант м'ясорубки.

За типом м'ясорубки розрізняються на два види – стаціонарні (кухонні) та промислові, що використовуються на виробництвах та в промисловості. Як правило, промислові м'ясорубки потужніші і мають металевий корпус. Такий варіант буде оптимальним у тому випадку, якщо Ви є власником будь-якого підприємства.

Важливою характеристикою продуктивності є потужність. І кухонний та промисловий типи м'ясорубок можуть мати дуже високу потужність до 2 кВт, що дозволяє за кілька хвилин перемелювати кілька кілограмів м'яса. Різниця полягає в тому, що промислове обладнання здатне працювати дуже довгий час без перерв.Функція охолодження та висока якість сучасної техніки дозволяє перекручувати м'ясо у великих обсягах, якісно та швидко.

Щодо насадок, то до стандартного набору зазвичай входять насадка для м'яса та для виробництва ковбас. Також ви можете придбати додаткові насадки для тесту та равіолі.

Шнек, ножі та насадки завжди повинні бути виготовлені зі сталі, інакше можуть виникнути проблеми з їх заміною. Хоча такі деталі, як ножі, все одно доведеться заточувати час від часу, або навіть міняти. Бажано, щоб корпус м'ясорубки теж був виготовлений із металу, це допоможе продовжити її термін служби та підвищити шумоізоляцію.

Вибір м'ясорубки це дуже відповідальна справа, особливо якщо вона потрібна не для домашнього використання, а на виробництві. Часто ми ґрунтуємо свій вибір на потужності та матеріалі, з якого виготовлена ​​техніка, а дизайн та насадки можна буде підібрати вже для певних характеристик.

Компанія "Фуд-еквіп" представлена ​​на ринку великим асортиментом м'ясорубок за демократичними цінами від перевірених виробників. Наші менеджери завжди можуть допомогти Вам у виборі обладнання з тими чи іншими характеристиками.