Як чистити фільтр водопом'якшувач для пароконвектомату, льодогенератора, посудомийної машини.

Технічні дані

Витрата 1000 л/год

Мінімальний/Максимальний тиск 1 - 8 бар

Вода, що подається: мін./макс. температура 4°C - 15°C

Ілюстрація 1. Умовні позначення

A Впуск води                     E Шланг скидання тиску

В Спуск води                     F Регенераційний шланг

C Кран впуску води         G Ручка кришки

D Кран спуску води          I Запірний клапан

Справжня брошура є невід'ємною частиною апарату. Прохання уважно прочитати та усвідомити представлені в брошурі інструкції: у них міститься важлива інформація, що стосується безпечної установки, експлуатації та обслуговування апарату. Пом'якшувач води призначений лише для пом'якшення холодної питної води; будь-яке інше його застосування вважається неправильним, отже, марним і неприпустимим.

 

УВАГА! Для регенерації застосовуйте виключно крупнозернистий хлорид натрію – NaCl (кухонна сіль). Категорично забороняється використовувати будь-які інші хімічні речовини!

Іонообмінні смоли, що знаходяться в пом'якшувачі, потрібні для нормальної роботи. Не викидайте їх!

Встановлення

Після виймання апарата з упаковки перевірте, чи не пошкоджено його. Пакувальні матеріали – пластикові пакети, картонна скринька тощо – тримайте в недоступному для дітей місці: для них упаковка може стати небезпечним предметом. Пом'якшувач води слід встановити силами кваліфікованих технічних фахівців у повній відповідності до чинних законодавчих норм, дотримуючись інструкцій виробника. При неправильному встановленні не виключено травмування людей і тварин, а також заподіяння шкоди майну; при цьому Виробник не несе жодної відповідальності за можливі наслідки.

Фільтр пом'якшувач води слід встановлювати у приміщеннях з температурою середовища не нижче 5°C та не вище 30°C.

Підключення до водопроводу (мал. 1)

  • Між водопровідною магістраллю та апаратом необхідно встановити кран: це диктується міркуваннями безпеки в аварійному випадку, коли потрібно негайно перекрити подачу води. Крім того, для запобігання виникненню протитиску слід встановити запірний клапан.
  • Підключіть до пом'якшувача шланги впуску та спуску води; перевірте затягування гайок кріплення шлангів у місці з'єднання.
  • Встановіть дренажний шланг на магістраль зливу.

Пусконалагоджувальні роботи

Промивання іонообмінних смол (мал. 2)

Встановіть шланг для спуску води на магістраль зливу. Поверніть рукоятки кранів ліворуч та відкрийте канал впуску води. Дочекайтеся, поки вода, що витікає, не стане чистою; потім перекрийте канал впуску води і підключіть шланг спуску води до агрегату.

Планова регенерація (мал. 3)

Положення В

  • Помістіть кінець вакуумного шланга у відро. Поверніть рукоятки кранів вправо та зачекайте падіння тиску. Зніміть кришку, відкрутивши її ручку; додайте сіль в об'ємі, необхідному для конкретної моделі (див. табл. 1).

УВАГА! Видаліть сіль, просипану на ущільнення кришки!

Положення С

  • Поверніть кришку на місце та щільно закрутіть її ручку; потім поверніть ручку впускного крана вліво.

УВАГА! Видаліть сіль, просипану на верхню панель пом'якшувача!

  • Дайте потоку солоної води вільно витікати із дренажного шланга; дочекайтеся пом'якшення води: на це потрібно близько 40 хвилин.

Положення А

  • Поверніть апарат у нормальний робочий стан, поверніть рукоятку спускного крана вліво.
  • Регенерація завершена.