Хліборізальні машини для промислового використання

Хліборізка SM-302 12мм Sinmag (Тайвань) Машини для нарізки хліба є спеціальним обладнанням, призначеним для нарізання хлібобулочних виробів на рівні скибочки, кубики або бруски. Хліборізка дозволить в найкоротші терміни нарізати тонкими і акуратними шматочками будь-який хліб, навіть самий м'який і свіжоспечений. Домогтися такого результату за допомогою звичайного ножа буде практично неможливо.

Види хліборізок за способом нарізки хліба:

  • з фіксованою товщиною нарізування скибок;
  • з регульованою товщиною нарізування шматочків.

Хліборізки з фіксованою товщиною нарізування скибочок відмінно підійдуть для тих підприємств, де основною вимогою є висока продуктивність, наприклад, при виготовленні сухариків, або для нарізки батонів з подальшою упаковкою, для подальшої поставки продукції в магазини і великі маркети.

Хліборізальні машини з регульованою товщиною шматочків ідеально підійдуть для закладів громадського харчування: їдалень, ресторанів і кафе, де необхідно порізати хліб строго за вагою, акуратно і красиво. Такою хліборізкою можна нарізати скибочки з товщиною від 5 міліметрів до 2 сантиметрів.

хліборізальні машини для промислового використання дозволять істотно заощадити час співробітників, що відповідають за нарізку хліба. За найкоротші терміни ви отримаєте величезну кількість ідеально нарізаних скибочок. Одна хлеборезка здатна нарізати до 300 батонів на годину, тобто на обробку одного батона буде витрачено всього 10 секунд. Також обладнання дозволить мінімізувати відходи, які завжди неминучі при нарізанні хліба звичайним ножем.

Машини для нарізки хліба знадобляться і в магазині: покупець сам або за допомогою продавця може нарізати собі необхідну кількість хліба на тонкі й акуратні скибочки. Використовуючи хліборізку в магазині, ви істотно підвищуєте прибуток, так як нарізаний хліб завжди коштує дорожче звичайного.

Крім цього, машини для нарізки хліба дуже прості у використанні. Досить буде покласти хліб в пристрій, натиснути на кнопку - і готово! Акуратно нарізані, без крихт, скибочки хліба зберуться на спеціальній платформі, звідки їх потім буде легко зібрати і, при необхідності, упакувати в пакети.

Серед хліборізальних машин є досить потужні моделі, здатні переробляти до 2000 хлібобулочних виробів в годину. Такі моделі оснащені конвеєрною подачею хліба, тоді як для більш простих моделей досить буде і ручної подачі. Деякі моделі хліборізок можна, в залежності від потреб, перенастроювати на різну вагу і об'єм хлібних виробів.

Усі складові частини обладнання, які стикаються з хлібом, виконані з нержавіючої сталі. Крім усього іншого, хліборізальні машини, як і Спайсер, відносять до безпечного обладнання. Це надійна, практична і дуже зручна техніка, яка прослужить вам довгі роки.

Вартість хлеборезки безпосередньо залежить від потужності її ресурсів і продуктивності. Якщо вам необхідно купити хліборізку, підбирайте техніку в залежності від того обсягу хліба, який ви плануєте переробляти на своєму підприємстві протягом дня. Виходячи з ваших запитів, наша компанія підбере для вас найоптимальніший варіант.