Готуємо рис правильно

РисоваркаРис – другий хліб для азіатських народів. Ця злакова культура не просто поживний продукт. Це їжа, багата на клітковину, вуглеводи (особливо складні), а також комплекс вітамінів. Особливо насичений рис вітамінами групи В. Вони необхідні людині для того, щоб їжа в організмі перетворювалася на енергію.

Білі зернятка традиційно використовують для покращення здоров'я. Рис добре зарекомендував себе навіть при профілактиці онкологічних захворювань. Його також люблять вегетаріанці. Цей продукт також є дієтичним і використовується в багатьох дієтах, спрямованих на зниження ваги.

Сьогодні рис використовується не лише у національних кухнях азіатських народів. Його різні сорти добре підходять для приготування італійського різотто, російських голубців, японських суші. Цей злак може використовуватися як гарнір, наповнювач для салатів, засипка для супів. Не підходить рис, здається, лише для приготування напоїв.

Приготувати рис одночасно просто і досить складно. Але не потрібно бути кулинаром-професіоналом для того, щоб зварити рис і з нього не вийшла гидка клейка маса. Щоб приготувати цей продукт правильно, щоб він був розсипчастим, цілісним, не жорстким і одночасно підсушеним, достатньо дотриматися правильних пропорцій. Оскільки рис розварюється вдвічі, води має бути в стільки разів більше, ніж сипкого продукту. Варіації можливі залежно від того, який сорт рису планується приготувати.

Наразі приготувати ідеальний рис стало ще простіше. Помічницею кулінарам-аматорам та професійним кухарям стала рисоварка. Прототипи сучасних приладів приготування цього продукту з'явилися торік у Японії. Це було 1937 року.

Сьогодні ці прилади значно вдосконалені. Рисоварки дозволяють приготувати смачний рис, зберігаючи не тільки корисні якості, а й крупинчасту структуру. Функціонал у цих гаджетів може бути різним. Рис можна готувати на парі під тиском.

Популярними моделями рисоварок серед наших клієнтів є Рисоварка на 25 - 40 порції A150513 Bartscher (Німеччина) та Рисоварка на 2 - 10 порції 150524 Bartscher (Німеччина).

Всю пропозицію по рисоварках знайдете тут.