Швидка доставка

Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам професійну та надійну доставку товару до будь-якої точки України. Ми здійснюємо адресну доставку протягом 2-х днів після оплати або у погоджений із замовником день. Вартість доставки по м. Києву складає 500 грн. Однак, при замовленні на суму від 10000 гривень ми надаємо безкоштовну доставку для малогабаритного товару.

Якщо ви хочете замовити негабаритний товар або партію товарів, ми обговоримо з вами вартість доставки окремо. Наша компанія працює з надійними транспортними компаніями, які несуть матеріальну відповідальність за вантаж, тому ви можете бути впевнені у збереженні вашого товару.

Оплата за доставку може бути здійснена як готівковим, так і безготівковим способом після отримання вантажу. Ми готові надати повний комплекс послуг, щоб забезпечити найбільшу зручність і комфорт при співпраці з нами.

Замовляючи доставку товару у нас, ви можете бути впевнені у своєчасній та професійній обробці вашого замовлення, а також у високій якості обслуговування. Ми готові надати Вам наші послуги за вигідними цінами, а також гарантувати якість нашої роботи.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо вам отримати ваш товар у найкоротші терміни та за вигідними умовами!